Home » Agroturystyka » Strumyczek od: 35zł do: 45zł

Strumyczek Strumyczek

Gospodarstwo agroturystyczne Strumyczek w centrum Kotliny Kłodzkiej, w miejscowości Starkówek, 3km od centrum Polanicy Zdrój, stwarza cudowne możliwości do zwiedzania okolicznych gór zarówno latem jak i zimą.

Góry tak jak: Czarna Góra, Śnieżnik, Równia Łomnicka, Góry Bardzkie, Międzygórze, Lądek-Zdrój, Jaskinia Niedźwiedzia, Złoty Stok i Kopalnia Złota, Zieleniec, Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Czeskie skalne miasto, Wambierzyce (Bazylika), Karlów, Błędne Skały-Góry Stołowe z Parkiem Narodowym, Osówka (Podziemne Skalne Miasto), Srebrna Góra-Forty Obronne, Lewin, Jarków-przecudny Ogród Japoński, Kłodzko z Twierdzą i tajemniczą trasą podziemną i wiele innych atrakcji.

Do dyspozycji gości oddajemy pięć pokoi 2, 3-osobowych (możliwość dostawek), z kuchnią, dwoma łazienkami, jadalnią i klimatycznym pokojem z kominkiem. Łącznie oferujemy 15 miejsc noclegowych. Zapewniamy miejsca parkingowe na ogrodzonej posesji oraz miejsca na ognisko i grilla.

Oferujemy śniadania w oparciu o własne produkty pochodzące z prawdziwego ekologicznego gospodarstw t.j mleko, ser, jaja, miód, warzywa. Możliwość zmówienia obiadokolacji. Śniadania w formie stołu szwedzkiego przykładowo jajecznica, wędliny, sery, pomidory, ogórki, pieczywo, herbata, miód, smalec (własnego wytopu) pieczone „Pampuchy” tosty i żurek.

Zważając, iż są to miejscowości oddalone od Starkówka od 2 do 45 km można je obejrzeć w kilka godzin, zatrzymując się u nas na nocleg i spędzić czas w miłej atmosferze przy smacznym posiłku.

Wybrane artykuły spożywcze pochodzą z własnego gospodarstwa.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Strumyczek

location_on Adres:

Strakówek 24, 57-320 Polanica-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 601 622 011

phone tel. +48 601 622 011

Ilość miejsc: 15