Home » Agroturystyka » Stanica nad Ponikiem od: 25zł do: 30zł

Stanica nad Ponikiem Stanica nad Ponikiem

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego gospodarstwa agroturystycznego „Stanica nad Ponikiem”, położonego w malowniczej wsi Ponikwa, w przepięknych Górach Bystrzyckich. Oferujemy różnorodne pobyty, takie jak weekendowe, tygodniowe i dłuższe, zapewniając pyszne, domowe jedzenie oraz miłą atmosferę.

Nasze rozległe zabudowania, otoczone zielenią, z widokiem na lasy i góry, gwarantują wspaniały wypoczynek, spokój i prywatność. Dodatkowo, znajdujemy się w sąsiedztwie uzdrowiska Długopole Zdrój, do którego można dojść spacerkiem w 15 minut i skorzystać z różnorodnych zabiegów leczniczych.

Oferujemy Państwu noclegi w pokojach z łazienką lub bez, w zależności od preferencji. Zapewniamy również wyżywienie, a nasza duża sala kominkowa to idealne miejsce do relaksu. Dla rozrywki mamy bilard, piłkarzyki oraz możliwość zorganizowania gry w paintball. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw, a dla wszystkich dostępny jest grill i wędzarnia. Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się także altana ogniskowa oraz duży parking, w którym można zaparkować nawet autobus. Posiadamy także całoroczny parking dla przyczep kempingowych, z dostępem do toalet, pryszniców i pozostałej infrastruktury. Istnieje również możliwość rozbicia namiotu.

Ponadto, z przyjemnością zorganizujemy różnego rodzaju imprezy, takie jak imieniny, urodziny, zjazdy klasowe i inne, które będą pełne tańców, dobrego wiejskiego jedzenia i miłej atmosfery. Nasza sala kominkowa, wyposażona w dobre nagłośnienie i muzykę, pomieści nawet 50 osób.

Akceptujemy również obecność zwierząt, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Serdecznie zapraszamy do „Stanicy nad Ponikiem”!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Stanica nad Ponikiem

location_on Adres:

Ponikwa 26, 57-520 Długopole Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 605653837

phone 531943444

insert_linkwww.ponikwa.com

Ilość miejsc: 10