Home » Wellness i SPA » Spa & Wellness Król Plaza Jarosławiec od: 125zł do: 215zł

Spa & Wellness Król Plaza Jarosławiec Spa & Wellness Król Plaza Jarosławiec

Pragniesz się odprężyć, marzysz o wyjątkowym miejscu, spokoju, zaciszu i malowniczej okolicy? Stworzymy dla Państwa niepowtarzalną atmosferę do spędzenia wolnego czasu. Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza SPA zostało wybudowane z myślą o naszych Gościach w jednym z najbardziej urokliwych miejsc – w Jarosławcu. Wyjątkowa lokalizacja obiektu pozwoli Państwu na relaks i wypoczynek na niedotkniętych ręką cywilizacji terenach, zapewniając przy tym wysoki poziom usług świadczonych przez wykwalifikowany i uśmiechnięty personel.
Na terenie Centrum Zdrowia i Wypoczynku do Państwa dyspozycji znajdują się: restauracja, night club, nowoczesne SPA & Wellness, kompleks basenowy, sala konferencyjna, ogród letni, plac zabaw dla dzieci, parking.
Specjalnością naszej kuchni jest mistrzowskie łączenie smaków oraz dania skomponowane w sposób niespotykany nigdzie indziej.
Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza SPA oddaje do Państwa dyspozycji nowoczesną, w pełni wyposażoną salę konferencyjną mogącą pomieścić 120 osób.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Spa & Wellness Król Plaza Jarosławiec

location_on Adres:

Bałtycka 14, 76-107 Jarosławiec

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone tel. +48 (59) 810 81 58, +48 663 521 089

phone tel. +48 (59) 810 81 58, +48 663 521 089

insert_linkwww.krolplazaspa.pl

Ilość miejsc: 150