Home » Wellness i SPA » SPA Morena od: 120zł do: 450zł

SPA Morena SPA Morena

SPA Morena to malowniczo usytuowany obiekt, który przywita wszystkich swoich gości luksusowymi wnętrzami, wygodnie urządzonymi pokojami oraz zielonym otoczeniem. Można zatrzymać się tu w jednym z 48 pokoi. W cenę noclegu wliczone zostało pyszne śniadanie, możliwość korzystania z sauny oraz basenu, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz miejsce parkingowe.

Goście mogą umówić się na indywidualne zabiegi w gabinetach odnowy biologicznej oraz wstąpić do restauracji i skosztować doskonałych dań. Obsługa zadba o każdego z gości z wyjątkową troskliwością, by mógł w pełni wypocząć i poczuć wakacyjną atmosferę.

W hotelu organizowane są również konferencje oraz różnego rodzaju imprezy, takie jak przyjęcia weselne, firmowe imprezy integracyjne i bankiety.

Łagów, w którym położone jest SPA Morena to urokliwa wieś w powiecie świebodzińskim. Swój urok zawdzięcza otaczającej go przyrodzie oraz pięknym zabytkom. Dlatego też pobyt w SPA Morena to niezwykłe przeżycie i możliwość bliższego poznania okolicy.

Okazją ku temu może być wizyta w restauracji w Zamku Joannitów oraz w restauracji „Pod basztą”, która znajduje się w centrum Łagowa.

Wszyscy, którzy szukają miejsca na spokojny wypoczynek, z dala od zgiełku i szybkiego tempa życia, powinni koniecznie zawitać do Łagowa i SPA Morena.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
SPA Morena

location_on Adres:

ul. Chopina 2c, 66-220 Łagów

woj. Lubuskie, Polska

phone 683212035

phone 683212035

insert_linkwww.spamorena.pl

Ilość miejsc: 100