Home » Sanatoria » Sophia Bryza od: 50zł do: 150zł

Sophia Bryza Sophia Bryza

Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku SOPHIA-BRYZA to kompleks budynków, boisk sportowych i terenów rekreacyjnych o łącznej powierzchni około 2,5 ha, położonych zaledwie 400 metrów od morza, w malowniczej miejscowości Sarbinowo Morskie, znanej ze swoich walorów klimatycznych.

Nasz ośrodek oferuje 138 miejsc w funkcjonalnych i estetycznych pokojach dwu- i trzyosobowych, z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Dla osób z dysfunkcją narządu ruchu posiadamy również specjalnie przystosowane studia: dwuosobowy pokój z łazienką oporęczowaną oraz jednoosobowy pokój ze wspólną łazienką i bezprogowym natryskiem.

Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor, radio budzik, czajnik elektryczny oraz szklanki. Na terenie ośrodka znajduje się stołówka, w której zapewniamy pełne wyżywienie. Natomiast w wolnym czasie serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki, gdzie można delektować się filiżanką dobrej kawy.

Przejście na plażę zostało specjalnie dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, aby zapewnić im łatwy dostęp do morza i możliwość korzystania z uroków plażowania.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Sophia Bryza

location_on Adres:

ul. Nadmorska 97, 76-034 Sarbinowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943165727

phone 607355945

insert_linkwww.sophiabryza.ta.pl

Ilość miejsc: 138