Home » Apartamenty » Sofia Bed & Breakfast od: 50zł do: 80zł

Sofia Bed & Breakfast Sofia Bed & Breakfast

Sofia Bed&Breakfast to uroczy obiekt położony na obrzeżach Lasu Wolskiego, w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa, która zachwyca swoją zielenią i obfitością miejsc rekreacyjnych. To idealne miejsce dla osób, które pragną odpocząć od zgiełku miasta, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do jego atrakcji.

Nasz obiekt znajduje się zaledwie 7 km od Rynku Głównego, serca Starego Miasta, które zachwyca swoim bogatym dziedzictwem kulturowym. Spacerując po wąskich uliczkach, można odkrywać zabytkowe budowle, malownicze place i liczne muzea. Wieczorem Stare Miasto ożywa, stając się centrum rozrywki, gdzie można zasmakować lokalnej kuchni, posłuchać muzyki na żywo czy zatopić się w atmosferze nocnego życia.

W naszym obiekcie oferujemy komfortowe pokoje, w których można wypocząć po intensywnym dniu zwiedzania. Każdy pokój jest gustownie urządzony i wyposażony we wszystkie niezbędne udogodnienia. Dodatkowo, nasi goście mają możliwość skorzystania z pysznego śniadania, które serwowane jest w naszej przytulnej jadalni.

Serdecznie zapraszamy do Sofii Bed&Breakfast, gdzie zapewniamy niezapomniane wrażenia z pobytu w Krakowie i komfortowy wypoczynek w otoczeniu przyrody.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Sofia Bed & Breakfast

location_on Adres:

ul. Wincentego Oszustowskiego 4, 30-243 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 124299293

phone 603597593

insert_linkwww.sofia.krakow.pl

Ilość miejsc: 30