Home » Apartamenty » Słoneczny Gródek od: 350zł do: 525zł

Słoneczny Gródek Słoneczny Gródek

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu apartamentów o numerach 7 i 15 położonych w pięknej miejscowości Gródek Nad Dunajcem, nad jeziorem Rożnowskim. Nasze apartamenty znajdują się na terenie zamkniętego kompleksu Słoneczny Gródek.

Decyzję o inwestycji w budowę apartamentów pod wynajem podjęliśmy po długim namyśle, mając jeden cel – stworzyć miejsce, do którego sami chętnie będziemy przyjeżdżać. Chcieliśmy, aby nasi goście czuli się bezpiecznie i komfortowo, aby to miejsce pozwoliło im się wyciszyć i odpocząć od codziennych trudów. Po kilku miesiącach od zakończenia pierwszej inwestycji, jaką jest Apartament nr 7, jesteśmy pewni, że udało nam się osiągnąć ten cel.

Często sami korzystamy z naszych apartamentów, ciesząc się każdym dniem letnich wypadów. Mamy nadzieję, że ciekawa lokalizacja naszych apartamentów zachęci Państwa do odwiedzenia nas wkrótce.

Nasze apartamenty są wyjątkowe. Znajdują się w malowniczej miejscowości Gródek Nad Dunajcem, nad jeziorem Rożnowskim. Dzięki swojemu położeniu są doskonałą bazą wypadową do różnego rodzaju wycieczek i aktywności na świeżym powietrzu. Pasjonaci sportów wodnych, ekstremalnych, przestrzennych oraz wędkarze znajdą tu wiele atrakcji. Ale także ci, którzy szukają ciszy i spokoju, będą mogli tu znaleźć wytchnienie. Nasze apartamenty są położone na terenie luksusowego kompleksu Słoneczny Gródek, który oferuje wiele dodatkowych udogodnień, takich jak bezpieczny ogrodzony parking, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kawiarnia, drink bar, kręgielnia i bilard, Wellness & Spa, kompleks boisk i kortów do tenisa i squasha oraz kryty basen z widokiem na jezioro. Wynajmujący będą mieli również dostęp do wydzielonego kąpieliska, przystani jachtowej oraz komfortowego miejsca zabaw dla dzieci. Cały kompleks jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony, zapewniając naszym gościom poczucie bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Słoneczny Gródek

location_on Adres:

Gródek nad Dunajcem 83/15, 33-318 Gródek Nad Dunajcem

woj. Małopolskie, Polska

phone 692865903

phone 696981898

insert_linkwww.slonecznygrodek.com

Ilość miejsc: 12