Home » Agroturystyka » Silvan Spa od: 90zł do: 300zł

Silvan Spa Silvan Spa

Zapraszamy do miejsca, które położone w sercu Śląska, jest paletą barw o każdej porze roku. Wiosną rozkwita świeżą zielenią lasu, potem dochodzą kolory kwiatów i krzewów. W lecie dom i niebo odbijają się w stawie, gdzie na liściach nenufarów siedzą zielone żabki, fruwają ważki a wokół śpiewają ptaki. Kiedy pada deszcz nad domem rozpościerają się tęcze…

Jesienią las zmienia kolory, żabki już nie kumkają, ptaki cichną… I wreszcie zima. Biała, srebrna, perłowa. Na drzewach czapy śniegu, stawy zamarznięte, na śniegu widać ślady lisa, saren, naszego psa i innych mniejszych zwierzątek. To co jest niezmienne o każdej porze roku to cisza, zakłócana tylko przez ptaki, żabki, i czasami kosiarkę czy traktor na polu.

W obiekcie jest 5 pokoi gościnnych: dwa apartamenty dwupokojowe z wspólną łazienką oraz jeden pokój dwupiętrowy który pełni funkcję pokoju trzy lub pięcioosobowego. Pokoje są klimatyzowane i absolutnie czyste. W każdym pokoju jest telewizor oraz dostęp do Internetu. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie oraz dostęp do basenu w godzinach od 9:00 do 20:00.

Śniadania przygotowujemy sami, a na stole często pojawiają się produkty własnego wyrobu. W budynku znajduje się również SPA które oferuje wszelkiego rodzaju zabiegi a także basen, sauny i jacuzzi.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Silvan Spa

location_on Adres:

ul. Grabie 14, 47-435 Żytna

woj. Śląskie, Polska

phone 505604503

phone 324218004

insert_linkwww.silvanspa.pl

Ilość miejsc: 13