Home » Agroturystyka » Sielska Chata za wsią od: 55zł do: 60zł

Sielska Chata za wsią Sielska Chata za wsią

Jeżeli marzysz o ciszy, spokoju i cudownych Bieszczadach, to serdecznie zapraszamy do naszego domu położonego w Wetlinie, u stóp Hnatowego Berda. Z tarasu, który jest sercem naszego domu, rozciąga się przepiękny widok na całą Połoninę Wetlińską.

Nasz dom to prawdziwa Sielska Chata za Wsią. Znajduje się w spokojnym miejscu, z dala od centrum turystycznej Wetliny, przy wejściu na szlak prowadzący na Przełęcz Orłowicza i dalej, dalej w Bieszczady…

Obecnie do dyspozycji naszych Gości mamy 2 apartamenty oraz pokój 2-osobowy z łazienką.

Pierwszy apartament, nazwany Sielskim, jest przystosowany dla 4 osób i kosztuje 220 zł za noc. Składa się on z sypialni (z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem piętrowym dwuosobowym), łazienki oraz kuchni z pełnym wyposażeniem.

Drugi apartament, nazwany Angielskim, jest przystosowany dla 5 osób i kosztuje 300 zł za noc. Składa się on z sypialni (z dwoma łóżami małżeńskimi lub 4-6 łóżkami jednoosobowymi), łazienki oraz kuchni z pełnym wyposażeniem.

Oferujemy również pokój 2-osobowy z łazienką, który kosztuje 120 zł za noc.

Serdecznie zapraszamy do naszego domu, gdzie można odpocząć w otoczeniu pięknej przyrody Bieszczadów i cieszyć się spokojem i ciszą.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Sielska Chata za wsią

location_on Adres:

Wetlina 122, 38-608 Wetlina

woj. Podkarpackie, Polska

phone 661444488

phone 661444488

insert_linkwww.wetlinowo.pl

Ilość miejsc: 16