Home » Agroturystyka » Siedlisko Kamienny Las od: 50zł do: 150zł

Siedlisko Kamienny Las Siedlisko Kamienny Las

KUTY – to niewielka wioska położona na trasie Węgorzewo – Giżycko via Kruklanki w niezwykle malowniczym krajobrazie gmin Pozezdrze i Kruklanki. Bezpośrednie sąsiedztwo Puszczy Boreckiej, Rezerwatu Wzgórz Piłackich, najczystszego z mazurskich jezior Gołdopiwo oraz nie do końca poznanej aczkolwiek uroczo wijącej się rzeki Sapina sprawia, że Kuty zaliczyć można do jednych z piękniejszych na Mazurach.

DOM MUROWANY
Oferujemy Państwu ładny wiejski domek, posiadający wszystko, co potrzeba aby komfortowo i spokojnie odpocząć od miejskiego zgiełku. Na parterze znajdują się salon z kominkiem, a także sypialnie dla 4-6 osób, kuchnia, łazienka oraz zadaszona weranda z oddzielnym wejściem. Na piętrze zaś do dyspozycji gości oddajemy przestronne studio z oddzielnym wejściem przeznaczone dla 4-6 osób, z sypialnią, salonikiem wypoczynkowym, wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką.

DOM KAMIENNY
Zapraszamy także do zaadaptowanego dla Państwa domu kamiennego. Na parterze znajduje się przestronna sala myśliwska z kominkiem, pianinem i zabytkową biblioteką wraz z wyposażonym aneksem kuchennym. Jest to wymarzone miejsce na kameralne przyjęcia okolicznościowe w niezapomnianym mazurskim klimacie. Dodatkowo, na piętrze, znajdują się cztery przestronne sypialnie z łazienkami każda dla 2-4 osób, w antresoli zaś salonik wypoczynkowy.

PONADTO
Oferujemy również wiele dodatkowych udogodnień, takich jak miejsce do parkowania samochodów, miejsce na grilla i ognisko oraz plac zabaw dla dzieci.

ODPŁATNIE
W przypadku zainteresowania, oferujemy również dodatkowe usługi, takie jak wypożyczenie rowerów turystycznych, wypożyczenie sprzętu wędkarskiego, drewno do kominka, uzupełnienie butli gazowej (w cenie wynajmu 11 kg butla z gazem), przejażdżki bryczką oraz wypożyczenie sprzętu pływającego.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Siedlisko Kamienny Las

location_on Adres:

Kuty 48, 11-610 Pozezdrze

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 874272740

phone 600983743

insert_linkwww.siedliskokuty.pl

Ilość miejsc: 20