Home » Hostele » Scout’s Hostel od: 30zł do: 230zł

Scout’s Hostel Scout’s Hostel

Nasz hostel jest położony w bardzo dogodnym punkcie który może służyć za bazę wypadową podczas wycieczek po całym trójmieście.

Do najbliższego, całodobowego, wielobranżowego sklepu jest zaledwie 40 metrów. Do każdego środka komunikacji publicznej jest zaledwie kilka kroków, pętla autobusowo-trolejbusowa jest po drugiej stronie ulicy przy której usytuowano Scout’s Hostel, kawałek dalej znajduje się stacja Szybkiej Kolei Miejskiej.

Do państwa dyspozycji oddajemy:

  • Dwa pomieszczenia sypialne o pokaźnych rozmiarach.
  • Miejsce do spania na wysokiej klasy łóżkach piętrowych na których zostały ułożone miękkie, a zarazem wygodne materace.
  • Do dyspozycji naszych klientów jest dwanaście obszernych szafek (jedna na osobę) zamykanych na klucz, dzięki czemu nie musicie państwo obawiać się o swoje rzeczy pozostawione w hostelu.
  • Nasi klienci nie musza obawiać się chłodu nocą, gdyż hostel jest ogrzewany całodobowo przez nowoczesny system centralnego ogrzewania.

Jadalnia

Jadalnia jest stosunkowo obszerna, powierzchnia jest wystarczająca aby posiłek mogło tam spożywać dwanaście, a nawet więcej osób.

Jako jedno z niewielu schronisk oferujemy państwu, pełen zestaw sprzętów kuchennych niezbędny do przyrządzenia nawet najbardziej wymyślnych dań i deserów. Sprzęt jest nowy, czysty i sprawny. Gdy już przygotujemy posiłek, lub też podczas tworzenia delikatesów w garnku, możemy zrelaksować się przed telewizorem. Stosunkowo obszerna lodówka pomieści wszystkie zakupione przez was wiktuały, pozwalając także na schłodzenie się napojów gazowanych.

Toaleta

Choć ciasna, jest odremontowana i zapewnia podstawowe wygody takie jak sedes, umywalka i prysznic. Podłoga jest wyłożona płytkami ceramicznymi.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Scout’s Hostel

location_on Adres:

Aleja Niepodległości 679, 81-854 Sopot

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 (58) 551 00 36, +48 690 215 492

phone tel. +48 (58) 551 00 36, +48 690 215 492

insert_link www.schronisko.sopot.zhp.pl

Ilość miejsc: 30