Home » Schroniska » Schronisko PTTK Skrzyczne od: 30zł do: 75zł

Schronisko PTTK Skrzyczne Schronisko PTTK Skrzyczne

Szanowni Państwo!

Schronisko położone jest na najwyższym szczycie Beskidu Śląskiego, na wysokości 1257 m.n.p.m. Obiekt został wybudowany w latach 30. XX wieku i od tego czasu przeszedł trzy modernizacje, w tym wymianę całej konstrukcji dachowej.

Schronisko na Skrzycznem oferuje pełne wyżywienie, bufet oraz sklepik z pamiątkami i sprzętem sportowym. Z okien jadalni można podziwiać piękne widoki, a przy schronisku znajduje się obszerny taras z ławkami i stolikami.

Z pobliskiego szczytu Skrzycznego roztacza się przepiękna panorama Beskidów, a przy dobrej widoczności można nawet dostrzec odległe pasmo Tatr. Zimą, w masywie Skrzycznego, panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa. Trasy zjazdowe są dobrze zagospodarowane, a wyciągi narciarskie liczne. Warto również wspomnieć, że jest to ulubiona góra paralotniarzy. Dzięki temu schronisko na Skrzycznem tętni życiem przez cały rok.

Obiekt dysponuje 30 miejscami noclegowymi, wyśmienitą kuchnią, własnym orczykiem talerzykowym na polanie przed schroniskiem, ścianką wspinaczkową, strzelnicą oraz boiskami do kosza i siatki. Schronisko jest czynne przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Schronisko PTTK Skrzyczne

location_on Adres:

Szczyrk, 43-370 Szczyrk

woj. Śląskie, Polska

phone 338178588

phone 338178588

insert_linkwww.skrzyczne.szczyrk.pl

Ilość miejsc: 36