Home » Schroniska » Schronisko PTTK na Hali Miziowej od: 45zł do: 75zł

Schronisko PTTK na Hali Miziowej Schronisko PTTK na Hali Miziowej

Schronisko położone jest na wysokości 1330 m.n.p.m. na stokach Pilska (1557 m.n.p.m.) – drugiej – pod względem wysokości grupy górskiej w Beskidzie Żywieckim. Rejon ten oferuje liczne atrakcje zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Odwiedzający te tereny od wiosny do jesieni mają do dyspozycji kilka tras rowerowych oraz liczne znakowane szlaki turystyczne – po polskiej, a także słowackiej stronie. Natomiast zimą stoki Pilska zamieniają się w prawdziwy raj dla miłośników sportów śnieżnych. Bogata sieć wyciągów, naśnieżanie, sztuczne oświetlenie, ok. 28 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności to elementy, które przyciągają wielu miłośników białego szaleństwa.

Jednak największym atutem są najlepsze w Beskidach naturalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardu. Na terenie Pilska działa całoroczna stacja górskiego pogotowia GOPR, która zapewnia turystom profesjonalną opiekę.

W obiekcie znajduje się 90 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4, 5 i wieloosobowych, oraz apartamentach 2 i 4 osobowych, w których można wypocząć po dniu pełnym wrażeń. Dysponujemy restauracją, barem szybkiej obsługi, salą konferencyjną z pełnym wyposażeniem, dlatego jest to obiekt odpowiedni do organizacji szkoleń i spotkań grupowych. Ukształtowanie terenu sprzyja uprawianiu sportów ekstremalnych (paintball, wspinaczka, zjazdy na linach).

Czas spędzony w schronisku można sobie umilić grą w bilard, piłkarzyki, ping-pong czy lotki. Mamy łączność z Internetem, organizujemy pokazy slajdów i wieczorki filmowe, a także biesiady, podczas których przygrywa góralska kapela.

Obiekt jest jednym z najbardziej nowoczesnych schronisk górskich w Europie, a wysoki poziom świadczonych przez nas usług, oraz szeroki wachlarz atrakcji turystycznych sprawią, iż pobyt u nas z pewnością będzie można zaliczyć do udanych.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Schronisko PTTK na Hali Miziowej

location_on Adres:

Krzyżowa 35, 34-335 Korbielów

woj. Śląskie, Polska

phone 334887254

phone 334887254

Ilość miejsc: 90