Home » Wellness i SPA » Sandra SPA od: 175zł do: 235zł

Sandra SPA Sandra SPA

SANDRA SPA w Pogorzelicy!

Tutaj zawsze jest dobra pogoda. Planujesz wyjazd na wypoczynek – do lasu, albo nad morze, ale nie chcesz martwic się o pogodę? Potrzebujesz odprężenia, relaksu i dobrej zabawy? A może pragniesz wyciszyć się i profesjonalnie zadbać o swoje zdrowie korzystając z pomocy specjalistów? To wszystko i wiele więcej możesz robić jednocześnie!

Zamieszkaj w eleganckim, wygodnym i urządzonym ze smakiem pokoju lub klimatyzowanym apartamencie. Możesz też wybrać jeden z otoczonych bujną zielenią letnich pawilonów, przed którym odpoczywając w zaciszu ogrodu ukoisz zmysły łagodnym szumem liści, zapachem świeżego, morskiego powietrza, ciepłem ożywczego słońca. A kiedy zapragniesz się posilić, odnajdziesz odpowiednie miejsce w jednej z trzech nastrojowych kawiarni, restauracji, herbaciarni, pijalni wód mineralnych lub po prostu skorzystasz z jednej ze stylowych jadalni.

Odpoczywając możesz wybrać jedno z wielu niezwykłych miejsc w Sandrze, takich jak ogród ze specjalnie przygotowanymi do wypoczynku zakątkami lub podziwiać okolicę z któregoś z widokowych tarasów. Możesz także odwiedzić mini ogród zoologiczny.

Otoczenie lasu sosnowego. Urocze zakątki i zejścia na plażę. Szum morza… Plaże obfitujące w bryzę jodową. Parki krajobrazowe. Obiekty zabytkowe. Doskonała okolica na grzybobranie. Miejsce położone niedaleko Kołobrzegu, Międzyzdrojów, Świnoujścia, Wyspy Wolin z Wolińskim Parkiem Narodowym… wszystko to sprawiło, że właśnie tutaj musiał powstać ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy SANDRA SPA…

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Sandra SPA

location_on Adres:

ul. Wojska Polskiego 3, 72-351 Pogorzelica

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 914814700

phone 914814700

insert_linkwww.sandraspa.pl

Ilość miejsc: 1000