Home » Sanatoria » Sanatorium Uzdrowiskowe Narcyz od: 90zł do: 250zł

Sanatorium Uzdrowiskowe Narcyz Sanatorium Uzdrowiskowe Narcyz

Malowniczo położone Sanatorium Uzdrowiskowe „Narcyz” oferuje swoim gościom nie tylko piękne widoki na pasma górskie Beskidu Śląskiego, ale także liczne alejki spacerowe, które otaczają to miejsce. Sanatorium jest również otoczone zielenią bogatej roślinności, co dodatkowo sprzyja relaksowi i wypoczynkowi.

W ramach zakwaterowania, goście mają do wyboru pokoje dwuosobowe, pokoje typu studio, wieloosobowe oraz apartamenty. Wszystkie te pokoje posiadają węzeł sanitarny, łączność telefoniczną i telewizję satelitarną. Dodatkowo, w budynku znajduje się również jadalnia, w której podawane są posiłki ze wskazaną dietą lekarską, taką jak podstawowa, lekkostrawna, małowęglowodanowa (dla osób z cukrzycą) oraz małoenergetyczna (o kaloryczności 1200 kalorii).

Warto również wspomnieć, że pomieszczenia w budynku są opisane alfabetem Braille’a, co ułatwia korzystanie z nich osobom niewidomym lub słabowidzącym. Sanatorium Uzdrowiskowe „Narcyz” dba również o dostępność dla osób niepełnosprawnych, jednak niestety nie jest przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

W Sanatorium Uzdrowiskowym „Narcyz” znajduje się również Ustrońskie Centrum Psychoterapii o nazwie „Narcyz”. To miejsce oferuje różnorodne profile lecznicze, takie jak leczenie uzdrowiskowe, choroby reumatologiczne, choroby narządu ruchu, choroby układu oddechowego, rehabilitacja oraz psychoterapia. Dzięki temu goście mają możliwość skorzystania z różnych form terapii i leczenia, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Sanatorium Uzdrowiskowe Narcyz

location_on Adres:

ul. Zdrojowa 9, 43-450 Ustroń

woj. Śląskie, Polska

phone 338566100

phone 338566100

insert_linkwww.uzdrowisko-ustron.pl/Uzdrowisko/index.php/sanatorium-uzdrowiskowe-narcyz

Ilość miejsc: 180