Home » Sanatoria » Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik od: 85zł do: 150zł

Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik

Ciechocinek – Sanatorium Uzdrowiskowe „Chemik” serdecznie zaprasza do naszego gościnnego progu. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej kuracji uzdrowiskowej lub po prostu chcesz miło spędzić urlop wzbogacony zabiegami leczniczymi, polecamy usługi naszego sanatorium. Mamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzdrowiskowym i jesteśmy znani z naszej fachowej, profesjonalnej i miłej obsługi oraz rodzinnej atmosfery, którą nasi goście bardzo doceniają.

Sanatorium znajduje się w strefie uzdrowiskowej „A”, w miejscu o niewielkim ruchu drogowym. Oferujemy również własny, ogrodzony 2-hektarowy park z urokliwymi alejkami, gdzie goście chętnie spacerują wśród drzew, krzewów i klombów lub odpoczywają przy szumie fontanny otoczonej krzewami róż. Wieczorami romantyczne altanki w blasku parkowych latarenek sprzyjają spotkaniom. Latem organizujemy różne imprezy w parku, takie jak wieczorki taneczne, spotkania przy ognisku czy występy zespołów muzycznych.

W naszej jadalni serwujemy smaczne dania tradycyjnej kuchni domowej. Oferujemy również różnego rodzaju diety, które przygotujemy na Państwa życzenie. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra i rodzinna atmosfera, w połączeniu z położeniem sanatorium w naszym własnym parku, sprawiają, że nasi goście szybko regenerują siły i wracają do zdrowia.

Ciechocinek serdecznie zaprasza również Państwa do naszego sanatorium!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik

location_on Adres:

ul. Widok 13, 87-720 Ciechocinek

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 542835243

phone 542836827

insert_linkwww.sanatoriumchemik.pl

Ilość miejsc: 146