Home » Sanatoria » Sanatorium Uzdrowiskowe Azalia od: 45zł do: 100zł

Sanatorium Uzdrowiskowe Azalia Sanatorium Uzdrowiskowe Azalia

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wypoczynek do Sanatorium Uzdrowiskowego „AZALIA”. Sanatorium położone jest w centrum pięknego kurortu – Szczawno-Zdrój u podnóża wygasłego wulkanu Chełmiec.

W okolicy naszego Sanatorium znajdują się również piękne parki krajobrazowe utrzymane w stylu angielskim z niezwykle bogatą roślinnością z całego świata, aleje spacerowe, Teatr Zdrojowy oraz zaplecze rekreacyjne: ośrodek jazdy konnej, korty tenisowe oraz basen kąpielowy. Azalia jest zlokalizowana niedaleko alei spacerowej, gdzie znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, herbaciarnie i puby, dancingi, dyskoteki.

Sanatorium „AZALIA” posiada 115 miejsc w pokojach 1,2,3 – osobowych o zróżnicowanym standardzie w trzech połączonych pawilonach. Oferujemy całodzienne wyżywienie – dobrą kuchnię z odpowiednio dobraną dietą, własną bazę zabiegową, zaplecze diagnostyczne i rehabilitacyjne, laboratorium analityczne, oraz wysoko wyspecjalizowaną kadrę lekarsko-pielęgniarską. Dodatkowo, oferujemy tężnię solankową, ciekawy program imprez kulturalnych oraz wycieczek turystycznych do atrakcyjnych miejsc regionu. Zapewniamy także zaplecze rekreacyjne z możliwością organizowania grilla oraz parking samochodowy.

Sanatorium „AZALIA” posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług zdrowotnych w zakresie leczenia uzdrowiskowego (tj. Uzdrowiskowe Leczenie Sanatoryjne Dorosłych oraz Uzdrowiskowe Leczenie Ambulatoryjne Dorosłych i Dzieci), jak również posiada wpis do rejestru ośrodków uprawnionych do przyjmowania i organizowania turnusów dla osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Sanatorium Uzdrowiskowe Azalia

location_on Adres:

ul. Ofiar Katynia 3-5, 58-310 Szczawno-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 746642630

phone 746642630

insert_linksanatoria-dolnoslaskie.pl

Ilość miejsc: 115