Home » Sanatoria » Sanatorium Uzdrowiskowe Abaton od: 9396zł do: 12636zł

Sanatorium Uzdrowiskowe Abaton Sanatorium Uzdrowiskowe Abaton

Sanatorium Uzdrowiskowe „ABATON” znajduje się w samym centrum Krynicy, w bliskiej odległości od deptaku i pijalni wód. To idealne miejsce dla osób z ograniczoną swobodą ruchu, ponieważ teren wokół sanatorium jest płaski, bez uciążliwych podejść.

Oferujemy 140 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 1, 2 i 3 osobowych. Każdy pokój jest wyposażony w odbiornik telewizyjny, radio, telefon i czajnik bezprzewodowy. Pokoje znajdują się na 4 kondygnacjach i są łatwo dostępne dzięki windzie.

W naszym sanatorium zapewniamy opiekę lekarską i pielęgniarską. Posiadamy również dobrze wyposażoną bazę zabiegową, gdzie oferujemy różnorodne zabiegi z zakresu hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii oraz zabiegi borowinowe.

Podczas pobytu zachęcamy do skorzystania z wycieczek po Beskidzie Sądeckim, takich jak Kamianna czy Dolina Popradu. Można także wybrać się do Wieliczki, Zakopanego lub na Słowację, do miejsc takich jak Stara Lubownia, Bardejov czy Wysokie Tatry. Polecamy również spacer po Krynicy z przewodnikiem. Organizację wycieczek można zlecić biurom turystycznym. Dodatkowo, zachęcamy do pieszych wycieczek na Górę Parkową i Jaworzynę.

W naszym sanatorium oferujemy smaczną kuchnię oraz diety odpowiednie dla różnych schorzeń. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sanatorium!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Sanatorium Uzdrowiskowe Abaton

location_on Adres:

ul. Cicha 4/6, 33-380 Krynica-Zdrój

woj. Małopolskie, Polska

phone 184712832

phone 184712833

insert_linkwww.abaton-krynica.com.pl

Ilość miejsc: 140