Home » Agroturystyka » Rumak Gospodarstwo Agroturystyczne od: 80zł do: 80zł

Rumak Gospodarstwo Agroturystyczne Rumak Gospodarstwo Agroturystyczne

Rumak Gospodarstwo Agroturystyczne ze Stadniną Koni, położone w malowniczych Borach Tucholskich nad jeziorem branickim, jest dumnym zdobywcą pierwszego miejsca w konkursie „Zielone Lato” w 2002 roku, w kategorii najlepszego Gospodarstwa Agroturystycznego w województwie kujawsko-pomorskim.

W naszej bogatej ofercie znajdują się turnusy trwające 14 dni, podczas których zapewniamy całodzienne wyżywienie oparte na domowej kuchni. Posiadamy aż 20 koni, w tym wielkopolskie i huculskie, które są do dyspozycji naszych gości. Codziennie oferujemy możliwość jazdy konnej przez maksymalnie 2 godziny, a dla zaawansowanych prowadzimy naukę zbierania koni oraz skoków.

Nasze zakwaterowanie jest komfortowe i przytulne, a nasi wykwalifikowani instruktorzy jazdy konnej i kadra wychowawcza zapewniają profesjonalne wsparcie i opiekę. Oprócz tego, proponujemy ciekawy program zajęciowy, który obejmuje między innymi przejazdy tramwajem konnym, ogniska i pieczenie kiełbasy oraz różnorodne gry i zabawy jeździeckie.

Okolica, w której się znajdujemy, jest przepiękna, otoczona lasami i jeziorem. To idealne miejsce dla miłośników natury i spokoju. Nasze grupy liczą maksymalnie 25 osób, co gwarantuje kameralną atmosferę i indywidualne podejście do każdego uczestnika obozu. Dodatkowo, zapewniamy ubezpieczenie dla wszystkich uczestników.

Serdecznie zapraszamy do Rumaka Gospodarstwa Agroturystycznego ze Stadniną Koni, gdzie czeka na Państwa niezapomniana przygoda w otoczeniu pięknej przyrody i wspaniałych koni.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Rumak Gospodarstwo Agroturystyczne

location_on Adres:

Branica 23A, 86-122 Bukowiec

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 523317950

phone 504224261

insert_linkwww.rumak.pl

Ilość miejsc: 21