Home » Hotele » Rezydencja Staromiejska & SPA od: 180zł do: 550zł

Rezydencja Staromiejska & SPA Rezydencja Staromiejska & SPA

Wśród sandomierskich hoteli, nasza Rezydencja wyróżnia się nie tylko wysokim standardem i szerokim wachlarzem usług, ale przede wszystkim wspaniałą lokalizacją.

Rezydencja położona jest w obrębie Starego Miasta, skąd blisko jest na Rynek oraz by zobaczyć znakomite zabytki historyczne miasta Sandomierza. Otaczają ją m.in. Zamek Kazimierzowski, kościoły: św. Jakuba i św. Pawła, malowniczy wąwóz św. Królowej Jadwigi.

Rezydencja leży na dwóch wzgórzach: świętojakubskim i świętopawelskim. Z tego miejsca rozpościera się wspaniały widok na sandomierską Starówkę. Tutaj w otoczeniu bogatej zieleni i kwiatów, panuje idealny spokój, harmonia i poczucie prywatności. Naszym gościom oferujemy komfortowe pokoje, wyposażone w nowoczesne udogodnienia, które zapewnią im niezapomniany pobyt. Dodatkowo, w naszej restauracji serwujemy wykwintne dania kuchni polskiej i międzynarodowej, które zadowolą najbardziej wymagających smakoszy. Zapraszamy do Rezydencji, gdzie każdy gość jest traktowany indywidualnie i dbamy o to, aby spełnić wszystkie jego oczekiwania.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Rezydencja Staromiejska & SPA

location_on Adres:

ul. Staromiejska 6, 27-600 Sandomierz

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 158320868

phone 158320450

insert_linkwww.rezydencjastaromiejska.pl

Ilość miejsc: 30