Home » Pensjonaty » Restauracja Alba – Pokoje gościnne od: 80zł do: 160zł

Restauracja  Alba – Pokoje gościnne Restauracja Alba – Pokoje gościnne

Na szczycie Góry Św. Anny, w otoczeniu zieleni Parku Krajobrazowego, przy akompaniamencie dochodzących z oddali dźwięków dzwonów wspaniałej Bazyliki Św. Anny, w sąsiedztwie zapierającego dech w piersiach Amfiteatru, wzbudzającego patriotyczne refleksje Pomniku Czynu Powstańczego, Groty Lurdzkiej oraz wielu innych pomników przeszłości, swoje drzwi ma zawsze szeroko otwarte dla gości rodzinna Restauracja i Pokoje Gościnne Alba.

W tym cudownym i wywołującym tak bogate duchowe doznania miejscu jakim jest Góra Św. Anny, Restauracja i Pokoje Gościnne Alba dba o jak najwspanialsze doznania dla podniebienia swoich gości oraz zasłużony odpoczynek i wytchnienie dla podróżujących. U nas każdy czuje się dobrze i swobodnie niczym w domu, jednak tutaj nie musi się o nic martwić.

Atrakcje jakie czekają na ciebie na Górze Św. Anny:

Wśród zieleni lasów, złota zbóż na polach niziny śląska opolskiego, na horyzoncie wybija się łagodnie wzniesienie. Przyciąga wzrok niczym tajemniczy magnez. Góra Św. Anny niegdyś Góra Chełmska to unikatowy pomnik historii, którego nie sposób nie odwiedzić i nie poznać. To wyjątkowe miejsce oferuje niezwykle bogaty wachlarz możliwości spędzenia wolnego czasu, wśród których każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Restauracja  Alba – Pokoje gościnne

location_on Adres:

ul. Rynek 4, 47-154 Góra Świętej Anny

woj. Opolskie, Polska

phone 774615425

phone 509674552

insert_linkwww.alba.home.pl

Ilość miejsc: 22