Home » Pensjonaty » Ranczo w Dolinie od: 90zł do: 160zł

Ranczo w Dolinie Ranczo w Dolinie

Pensjonat Ranczo w Dolinie znajduje się na obrzeżach Dobrego Miasta, co pozwala na wypoczynek w spokojnym otoczeniu natury i zwierząt. Możesz tu skosztować smacznego obiadu, wybrać się na przejażdżkę konną, spróbować wędkowania, a Twoje dzieci na pewno będą się świetnie bawić na naszym placu zabaw.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wypoczynkowej. Oferujemy pokoje dwu- i czteroosobowe wyposażone w telewizor i łazienkę. W cenie noclegu zapewniamy również śniadanie. Dłuższe pobyty oraz pobyty grupowe objęte są indywidualnymi zniżkami.

„Ranczo w Dolinie” posiada również restaurację, która oferuje 100 miejsc i jest czynna przez cały rok w godzinach od 7:00 do 21:00. Nasza kuchnia serwuje wspaniałe i obfite dania kuchni polskiej. Organizujemy również różnego rodzaju imprezy takie jak biesiady, zabawy andrzejkowe, sylwestrowe przyjęcia i wesela.

Jest to idealne miejsce do organizacji spotkań towarzyskich i służbowych, bankietów oraz uroczystości okolicznościowych. Przyjmujemy również grupy zorganizowane, dla których nasza oferta zarówno kulinarnej jak i cenowej jest ustalana indywidualnie.

Dodatkowo, oferujemy pokoje z łazienkami, w których będzie można odpocząć po wspaniałej zabawie lub męczącej podróży.

Ranczo w Dolinie jest również doskonałą bazą wypadową do zwiedzania najpiękniejszych miejsc Warmii i Mazur. Warto zwrócić uwagę na takie atrakcje jak znajdująca się w Głotowie-Kalwaria Warmińska, barokowy Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny z XVII wieku w Świętej Lipce, Skansen w Olsztynku, gotyckie Sanktuarium Maryjne z XV wieku w Gietrzwałdzie, „Bociania Wieża” oraz Zamek Biskupów Warmińskich z XV wieku w Reszlu.

Doskonałą atrakcją turystyczną są również tereny w okolicy jeziora Limajno, które posiada I klasę czystości wód i obfituje w ryby, przyciągając licznych amatorów sportów wodnych i wędkowania. Nasze okolice to również kompleks lasów Nadleśnictwa Wichrowo, bogatych w zwierzynę łowną, grzyby i jagody.

Dobre Miasto (dawniej niemieckie Guttstadt) to miasto w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, będące siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Dobre Miasto. Jest to ośrodek usługowy i przemysłowy na Pojezierzu Olsztyńskim, położony około 25 km na północ od Olsztyna. Miasto należy do aglomeracji olsztyńskiej. W latach 1975-1998 administracyjnie należało do województwa olsztyńskiego. Według danych z 31 grudnia 2010 roku miasto liczyło 10 440 mieszkańców.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ranczo w Dolinie

location_on Adres:

Łużycka 44, 11-040 Dobre Miasto

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 896161758

phone 896161758

insert_linkwww.ranczowdolinie.com.pl

Ilość miejsc: 34