Home » Agroturystyka » Ranczo pod Brzozami od: 40zł do: 80zł

Ranczo pod Brzozami Ranczo pod Brzozami

Nasze gospodarstwo zlokalizowane jest na skraju lasu w bliskim sąsiedztwie jeziora Powidzkiego. Można tu w ciszy i spokoju doskonale wypocząć, zobaczyć małą hodowlę koni, nauczyć się jeździć konno pod okiem instruktora oraz pojeździć bryczką – zimą saniami.

Na miejscu można wędkować, grillować oraz w lesie zbierać grzyby. Do dyspozycji gości na piętrze posiadamy pokoje z łazienkami, TV i pięknymi widokami oraz apartament.

Zapraszamy na pobyt terminowy (jak Sylwester, zimowiska, Wielkanoc itp.) pobyt tematyczny (wczasy w siodle pod okiem instruktora). Organizujemy zielone szkoły, kolonie, biwaki oraz obozy dla dzieci i młodzieży pod okiem pedagogicznym.

Zapraszamy na wypoczynek cały rok rodziny z dziećmi. Oferujemy 5 pokoi. W każdym pokoju jest dostęp do internetu za pomocą sieci WIFI.

Serdecznie zapraszamy!!! Nasze gospodarstwo to idealne miejsce na relaksujący wypoczynek. Położone na skraju lasu i w bliskim sąsiedztwie jeziora Powidzkiego, zapewnia ciszę i spokój. Goście mogą zobaczyć naszą małą hodowlę koni i nauczyć się jeździć konno pod okiem instruktora. Można również pojeździć bryczką lub zimą saniami.

Na terenie gospodarstwa można wędkować, grillować oraz zbierać grzyby w pobliskim lesie. Na piętrze znajdują się pokoje z łazienkami, telewizorem i pięknymi widokami. Jest również dostępny apartament.

Oferujemy różne formy pobytu, takie jak wczasy tematyczne (np. w siodle pod okiem instruktora) oraz pobyty terminowe, np. na Sylwestra, zimowiska czy Wielkanoc. Organizujemy również zielone szkoły, kolonie, biwaki i obozy dla dzieci i młodzieży pod opieką pedagogiczną.

Zapraszamy całe rodziny z dziećmi na wypoczynek przez cały rok. Dysponujemy pięcioma pokojami, z których każdy ma dostęp do internetu przez sieć WIFI.

Serdecznie zapraszamy!!!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ranczo pod Brzozami

location_on Adres:

Radłowo 1, 62-420 Strzałkowo

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 607944682

phone 607944682

insert_linkwww.ranczopodbrzozami.pl

Ilość miejsc: 19