Home » Agroturystyka » Rancho Zalec od: 30zł do: 45zł

Rancho Zalec Rancho Zalec

RANCHO ZALEC to urokliwe gospodarstwo agroturystyczne, położone zaledwie 6 km od Mrągowa. Okolica, w której się znajduje, jest niezwykle piękna i spokojna, co gwarantuje doskonały wypoczynek dla wszystkich gości. Na terenie ośrodka znajduje się tradycyjny dom w stylu mazurskim oraz przytulne pokoje. Dom posiada przestronny, zadaszony taras, w pełni wyposażoną kuchnię oraz 4 pokoje z trzema łazienkami z natryskiem i toaletą. Dwa z pokoi są dwuosobowe, a dwa pozostałe mają miejsce dla trzech osób. W każdym z pokoi znajduje się również telewizor.

Obok głównego budynku znajduje się stołówka, bar oraz jadalnia. Na piętrze tego budynku znajdują się dodatkowe pokoje, które mogą pomieścić 2, 3 lub 4 osoby. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę oraz telewizor.

Nasi goście mają do dyspozycji wiele atrakcji. Na terenie ośrodka znajduje się wiata nad jeziorem, idealna na organizację grillowania lub ogniska. Dla miłośników wędkowania przygotowaliśmy prywatny pomost cumowniczo-wędkarski. Na terenie ośrodka znajduje się również kąpielisko, niestrzeżone, które jest doskonałe na letnie orzeźwienie. Goście mogą również korzystać z wiosłowych łodzi oraz jednej łodzi z silnikiem (po wcześniejszym uzgodnieniu). Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy specjalne miejsce z piaskownicą i huśtawkami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego gospodarstwa agroturystycznego RANCHO ZALEC!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Rancho Zalec

location_on Adres:

Zalec 4, 11-700 Mrągowo

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 508640428

phone 897423621

insert_linkwww.ranchozalec.pl

Ilość miejsc: 26