Home » Agroturystyka » Przysiółek Trzonki – Pisz od: 45zł do: 45zł

Przysiółek Trzonki – Pisz Przysiółek Trzonki – Pisz

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszej urokliwej posiadłości, która mieści się w zabytkowym budynku pruskiego dworca kolejowego w Trzonkach. Ten ponad 100-letni budynek ma bogatą historię, która nadaje mu niepowtarzalny klimat i atmosferę. Gwarantujemy niezapomniane doznania historyczne, które przeniosą Państwa w czasie.

Wnętrze naszego domu to prawdziwa mini galeria, w której mogą Państwo zapoznać się z historią tego miejsca i okolic za pomocą zarówno historycznych, jak i współczesnych fotografii. Wszystko to pozwoli Państwu lepiej zrozumieć i docenić bogatą przeszłość tego miejsca.

Nasza posiadłość emanuje klimatem minionej epoki. Zewnętrzne elewacje, zachowane stare napisy, drewniane belki konstrukcyjne i wystrój pomieszczeń utrzymany w stylu eklektycznym, charakterystycznym dla architektury schyłku XIX wieku, tworzą niepowtarzalną atmosferę. Przenioszą Państwa w czasie i pozwolą poczuć ducha tamtych lat.

Nasze pokoje znajdują się w ciepłych i przytulnych wnętrzach, które urzekną Państwa niepowtarzalnym stylem i komfortem. Wnętrza są ozdobione wieloma oryginalnymi, starymi przedmiotami, które kiedyś były używane przez pracowników dworców. To wszystko w połączeniu z mazurskim powietrzem, przesyconym zapachem lasów i jezior, pozwoli Państwu oderwać się od codzienności i przenieść w niezwykłą podróż szlakiem pruskich kolei.

Zapraszamy serdecznie do naszej posiadłości, gdzie czeka na Państwa niezapomniana podróż w czasie i przestrzeni.

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
close
Przysiółek Trzonki – Pisz

location_on Adres:

Trzonki 39, 12-200 Pisz

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 505172472

phone 505172472

insert_linkwww.przysiolektrzonki.pl

Ilość miejsc: 7