Home » Domki letniskowe » Przy Świerkach od: 110zł do: 130zł

Przy Świerkach Przy Świerkach

W przepięknej scenerii Szwajcarii Kaszubskiej leży miejscowość Sulęczyno – stara wieś szlachecka położona wśród mieszanych lasów, krainy jezior i stawów. Dokoła, gdzie okiem sięgnąć lesiste wzgórza, urocze dolinki oraz bystre rzeczki – idealne miejsce na odpoczynek i rekreację.

Na obrzeżach tej malowniczej wioski, zaledwie 500 metrów od jeziora Węgorzyna i kąpieliska strzeżonego, niedaleko lasu, znajdują się 2 letniskowe domki na ogrodzonej działce. Każdy domek wyposażony jest w altanę i grill. Serdecznie zapraszamy do naszych gościnnych progów wszystkich ceniących spokój i piękno Kaszub.

Na naszej działce do Państwa dyspozycji są liczne atrakcje. Można skorzystać z boiska do siatkówki, zagrać w tenisa stołowego, skorzystać z dwóch murowanych grilli, a także skorzystać z piaskownicy i dwóch huśtawek dla dzieci. Ponadto, na terenie działki znajdują się drewniane stoły i krzesła, idealne do relaksu i odpoczynku na świeżym powietrzu.

W pobliżu dostępne są liczne turystyczne atrakcje. Można nauczyć się jazdy konnej, spróbować wędkowania na pobliskich jeziorach Mausz, Węgorzyno i Gowidlińskie. Co roku odbywa się festiwal muzyki jazzowej „jazz w lesie”, a także cykliczna impreza „sulęczyńskie spotkania akordeonowe”. Warto również odwiedzić pobliskie miejscowości, takie jak kamienne kręgi w Węsiorach, kaszubski park miniatur, skansen w Szymbarku i wiele innych ciekawych miejsc.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Przy Świerkach

location_on Adres:

ul. Pogodna 8, 83-320 Sulęczyno

woj. Pomorskie, Polska

phone 586844177

phone 530082908

insert_linkwww.kaszubydomki.pl

Ilość miejsc: 8