Home » Pensjonaty » PROXIMA – dobry wypoczynek od: 30zł do: 90zł

PROXIMA – dobry wypoczynek PROXIMA – dobry wypoczynek

Zapraszamy do Proximy na najlepsze pod słońcem leniuchowanie.

Ulica Słowińska w Łebie przy której znajduje się PROXIMA to ekskluzywne, zamknięte osiedle osłonięte gęstym pasem zieleni od ulicy Turystycznej, głównego traktu spacerowego zachodniej Łeby. Położony nad rzeką Łebą zielony zakątek gwarantuje dobry wypoczynek.

Dla naszych gości przygotowaliśmy przestronne, nowoczesne 2,3,4 i 5 osobowe pokoje z łazienkami, dwupokojowe „Studia” i „Apartamenty”. W ofercie dodatkowej proponujemy domki letniskowe i szeregowe. Pokoje i „Studia” mają do dyspozycji kuchnie z jadalniami, apartament i domki mają kuchnie indywidualne.

Proxima jest otoczona ogrodem gdzie dla wygody gości postawiono zacienione altany, stoliki z parasolami i murowany grill. Można się tu swobodnie opalać i wypoczywać na trawie.

Dla amatorów świeżej rybki z kutra mamy specjalne zadaszone stanowisko do smażenia. Zmotoryzowanym zapewniamy bezpłatny parking i kilka płatnych miejsc postojowych z indywidualnymi blokadami.

W całym obiekcie działa bezpłatny Internet WiFi. Teren jest ogrodzony i nocą oświetlony. Wystawiamy faktury VAT.

Czym dysponujemy:
– pokoje typu „Standard” z łazienką; pow. 16 mkw.; od 2 do 4 osób; parter. Cena za pokój wynosi od 80 do 180 zł/dobę.
– pokoje typu „De Luxe” z łazienką i balkonem; pow. 23 mkw.; od 2 do 5 osób; piętro. Cena za pokój wynosi od 90 do 225 zł/dobę.
– dwupokojowe „Studio” z łazienką i balkonem; pow. 26 mkw.; od 3 do 5 osób; piętro. Cena za „Studio” wynosi od 140 do 250 zł/dobę.
– dwupokojowy „Apartament” z łazienką, aneksem kuchennym, tarasem i odrębnym wejściem do budynku; dla 4 osób; parter. Cena za „Apartament” wynosi od 170 do 260 zł/dobę.
– domek dwupokojowy „Niebieski” z łazienką i kuchnią; pow. 36 mkw.; dla 2-6 osób; parterowy. Cena za domek wynosi od 120 do 270 zł/dobę.
– domek „Biały” parterowy z kuchnią, łazienką i tarasem; dla 2 osób dorosłych + dziecko. Cena za domek wynosi od 90 do 160 zł/dobę.
– domek „Szeregowy” 3 pokojowy z trzema łazienkami; pow. 98 mkw.; dla 3 rodzin (max 14 osób). Składa się z: dwóch pokoi typu „De Luxe”, jednego pokoju typu „Standard” i kuchni z obszerną jadalnią. Cena do uzgodnienia.
– domek „Szeregowy-lux” 5 pokojowy z trzema łazienkami; pow. 102 mkw.; dla (max 14 osób). Składa się z: dwóch „Studio”, jednego pokoju typu „Standard” i kuchni z obszerną jadalnią. Cena do uzgodnienia.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
PROXIMA – dobry wypoczynek

location_on Adres:

ul. Słowińska 1L, 84-360 Łeba

woj. Pomorskie, Polska

phone 597273455

phone 601442919

insert_linkwww.letniewakacje.pl

Ilość miejsc: 40