Home » Schroniska » Powiatowy Zespół Schronisk Młodzieżowych w Jaworze od: 30zł do: 80zł

Powiatowy Zespół Schronisk Młodzieżowych w Jaworze Powiatowy Zespół Schronisk Młodzieżowych w Jaworze

W centrum utworzono 69 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych, wyposażonych w łazienki. W segmencie tym znajdować się będą sale dydaktyczne, sala konferencyjna oraz dwa pomieszczenia klubowo-świetlicowe na poddaszu budynku. Posiłki przygotowywane będą w zmodernizowanej kuchni i podawane w sali konsumpcyjnej, usytuowanej na parterze budynku. Na tym poziomie znajdować będą się również pomieszczenia administracyjne. W celu ułatwienia osobom niepełnosprawnym korzystania z obiektu zaprojektowano windę, która zamontowana zostanie na zewnątrz budynku.

Wierzymy, że przebudowany obiekt zlokalizowany niemalże w centrum miasta i powiatu, leżący na skrzyżowaniu najważniejszych atrakcji regionu tj. Europejskiego Szlaku Cystersów, Szlaku Wygasłych Wulkanów, Kościoła Pokoju w Jaworze, zdobędzie Państwa uznanie i stanie się miłym przystankiem dla turystów odwiedzających nasz powiat.

Schronisko Młodzieżowe w Jaworze oferuje tanie noclegi w różnych rodzajach pokoi. Mamy do dyspozycji pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe, wszystkie wyposażone w łazienki. Ponadto, posiadamy także luksusowy pokój z łóżkiem dwuosobowym i własną łazienką. Oferujemy także wiele dodatkowych atrakcji i udogodnień. Możemy zorganizować zajęcia edukacyjne dla młodzieży szkolnej oraz wycieczki z przewodnikiem. Nasza kuchnia serwuje domowe posiłki, a w każdym pokoju dostępny jest internet. Mamy również jadalnię, salę konferencyjną, klimatyzowane sale wykładowe, samoobsługową kuchnię, przechowalnię bagażu i parking dla samochodów osobowych i autokarów. Serdecznie zapraszamy do naszego schroniska, które jest dogodnie położone w centrum miasta i oferuje wiele atrakcji turystycznych w okolicy.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Powiatowy Zespół Schronisk Młodzieżowych w Jaworze

location_on Adres:

ul. Starojaworska 7, 59-400 Jawor

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 768708886

phone 501234350

insert_linkwww.schroniskojawor.pL

Ilość miejsc: 69