Home » Campingi » Pole Namiotowe Keja od: 10zł do: 80zł

Pole Namiotowe Keja Pole Namiotowe Keja

Zapraszamy do nas na niezapomniane wakacje w bliskości z naturą. Nasze pole namiotowe mieści się w Chłapowie przy ul. Żeromskiego 92 (przed samolotem), na klifie, po stronie morza. Zatem mamy widok na morze i zejście na plażę w odległości 50 metrów od naszego pola.

Posiadamy prawie hektar częściowo zadrzewionej przestrzeni. Nasze pole otaczają wąwozy, lasy, jary Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Możemy przyjąć około 200 turystów pod namioty i przyczepy kempingowe. Posiadamy stanowiska do przyczep kempingowych i samochodów kempingowych. Dysponujemy dużą ilością skrzynek do podłączenia prądu.

Na terenie pola namiotowego znajdują się toalety, prysznice oraz umywalki. Dostęp do ciepłej wody jest nieograniczony i bezpłatny, 24 godziny na dobę. Jest miejsce do zmywania naczyń z ciepłą wodą i osobne stanowisko do czyszczenia ryb.

Posiadamy bar, a sklep spożywczo-przemysłowy znajduje się w bliskim sąsiedztwie. Istnieje możliwość korzystania z pralki automatycznej. Kilka razy w tygodniu organizujemy wieczory przy „muzyce na żywo”.

Na terenie kempingu można zagrać w bilard, ping ponga i cymber gaya. Cały kemping obejmuje strefę bezprzewodowego internetu Wi-Fi. Dla dzieci mamy miłe miejsce, gdzie mogą się bawić – plac zabaw z atestami bezpieczeństwa.

Dysponujemy przyczepami kempingowymi do wynajęcia na miejscu! Przyczepy 2, 3, 4 i 5 osobowe. Każda wyposażona jest w przyłącze prądu, butlę gazową, naczynia kuchenne, letnie kołdry i małe poduszki (jaśki), przedsionek, zestaw mebli ogrodowych. We własnym zakresie należy zabrać powłoczki na pościel. Korzystanie z toalet i prysznicy, ogólnodostępnych na terenie pola namiotowego, wliczone jest w cenę wynajmu. W pobliżu przyczep znajdują się miejsca na parkowanie samochodu.

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia grilla. Zwierzęta domowe są mile widziane i ich pobyt jest bezpłatny.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pole Namiotowe Keja

location_on Adres:

Chłapowo, ul. Żeromskiego 141, 84-120 Władysławowo

woj. Pomorskie, Polska

phone 502292773

phone 502292773

insert_linkwww.polwysep.pl

Ilość miejsc: 200