Home » Campingi » Pole namiotowe Horyzont od: 10zł do: 30zł

Pole namiotowe Horyzont Pole namiotowe Horyzont

Zapraszamy Państwa na nasz obiekt wypoczynkowy Horyzont, który znajduje się nad samym morzem. W tym roku postanowiliśmy udostępnić dla Państwa kamerę online, dzięki której można zobaczyć promenadę naszego obiektu oraz morze. To doskonały sposób, aby sprawdzić aktualne warunki pogodowe na naszym terenie. Jesteśmy jedynym obiektem wypoczynkowym, który posiada punkt widokowy na klifie, skąd można podziwiać przepiękne widoki horyzontu Morza Bałtyckiego. Nasze pole namiotowe znajduje się na klifie Chłapowskim, jadąc z kierunku Władysławowa w stronę Jastrzębiej Góry, i posiada wyłączne i bezpośrednie dojście do plaży.

Pole namiotowe Horyzont zostało podzielone na sektory dla przyczep kempingowych. Każdy sektor ma powierzchnię ponad 50m² i posiada własne przyłącze elektryczne. Istnieje również możliwość rozbicia własnego namiotu w sektorze rodzinnym lub młodzieżowym.

Na terenie pola namiotowego udostępniamy dla Państwa dwa obiekty sanitarne z prysznicami oraz miejscem do zmywania naczyń pod ciepłą bieżącą wodą. Dodatkowo, w naszym obiekcie wypoczynkowym znajduje się plac zabaw dla najmłodszych oraz świetlica z telewizorem i możliwością przyrządzenia posiłku.

Mieszkańcy naszego pola namiotowego mają również dostęp do bezpłatnego internetu bezprzewodowego.

Serdecznie zapraszamy na Pole namiotowe „Horyzont”!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pole namiotowe Horyzont

location_on Adres:

ul. Spokojna 26, 84-120 Władysławowo

woj. Pomorskie, Polska

phone 587748666

phone 516158188

insert_linkpole-horyzont.pl

Ilość miejsc: 500