Home » Domki letniskowe » Pokoje Gościnne Danków od: 50zł do: 60zł

Pokoje Gościnne Danków Pokoje Gościnne Danków

Danków to urokliwa miejscowość położona wśród malowniczych lasów. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego nowo otwartego ośrodka, który znajduje się na terenie „małych Mazur”. Położony między Barlinkiem a Srzelcami Krajeńskimi, około 20 km od Gorzowa Wielkopolskiego, nasz ośrodek oferuje spokój i relaks w otoczeniu natury.

Miejsce to jest otoczone dwoma jeziorami, z których odległość od ośrodka do jeziora Wielgiego wynosi zaledwie kilka ulic, natomiast do jeziora Kinołęka jest to około 30 metrów. Oba jeziora są niezwykle czyste i znajdują się w strefie ciszy, co oznacza, że można na nich pływać łodzią pontonową lub kajakiem bez napędu spalinowego. Na jeziorze Dankowskim znajduje się również wyznaczone miejsce do kąpieli.

Ośrodek jest otoczony lasami Puszczy Barlineckiej, co sprawia, że jest idealnym miejscem do spacerów i wycieczek rowerowych. Dla miłośników grzybów to prawdziwy raj, ponieważ w okolicy można znaleźć wiele gatunków tych smacznych i zdrowych roślin. Na jeziorach istnieje również możliwość wędkowania, jednak wymaga to wcześniejszego wykupienia karty wędkarskiej u dzierżawcy jezior.

W naszym ośrodku istnieje możliwość wykupienia obiadów w barze „Dwie Kozy” na wybraną godzinę. Bar ten znajduje się bezpośrednio przy ośrodku i oferuje również pole do mini golfa, które spełnia wszystkie standardy. Jeśli zechcą Państwo zwiedzić okolicę, polecamy odwiedzić piękne miasteczko Barlinek, które jest centrum Nordic Walking.

Serdecznie zapraszamy do Dankowa i życzymy udanego wypoczynku!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pokoje Gościnne Danków

location_on Adres:

Danków 9b, 66-510 Danków

woj. , Polska

phone 502701251

phone 502701251

Ilość miejsc: 14