Home » Schroniska » Podzamcze od: 26zł do: 49zł

Podzamcze Podzamcze

Oferujemy Państwu noclegi w naszym Obiekcie Noclegowym „Podzamcze”. Nasz obiekt znajduje się przy ulicy Waygarta 3, w centrum Przemyśla, na Starówce, 200 metrów od Rynku, bazyliki archikatedralnej, muzeów, Zamku Kazimierzowskiego i Parku Miejskiego oraz stoku narciarskiego.

Jest to równocześnie punkt wyjścia szlaków turystycznych: czerwonego przez Kopystańkę, Birczę i Góry Słonne do Sanoka oraz zielonego przez Bukowy Garb i Helusz do Dynowa.

Obiekt posiada 46 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4-osobowych oraz w 18-osobowej sali zbiorowej, centralne ogrzewanie, ciepłą wodę, prysznice, WC i mini kuchenkę do samodzielnego przygotowywania posiłków. W pokojach są łóżka piętrowe. W obiekcie jest dostęp do internetu Wi-Fi.

W pobliżu znajduje się również niedroga restauracja, puby, bary, pizzerie oraz wszystkie najważniejsze zabytki Przemyśla. Obiekt działa 24 h/dobę. Bezpośrednio przy obiekcie znajduje się niestrzeżony parking dla kilku samochodów lub autokaru.

Tutaj działa również Biuro Turystyczne PTTK Przemyśl, gdzie można zamówić przewodnika i wycieczki. Jest to równocześnie siedziba naszego Oddziału PTTK i punkt sprzedaży pamiątek i odznak.

Serdecznie Zapraszamy!

Nasz obiekt noclegowy „Podzamcze” oferuje Państwu wygodne i komfortowe noclegi w samym sercu Przemyśla. Zlokalizowany przy ulicy Waygarta 3, w centrum miasta, nasz obiekt jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania najważniejszych atrakcji turystycznych.

Posiadamy 46 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4-osobowych, a także w 18-osobowej sali zbiorowej. Wszystkie pokoje wyposażone są w łóżka piętrowe, a także centralne ogrzewanie, ciepłą wodę, prysznice, WC i mini kuchenkę do samodzielnego przygotowywania posiłków. Dodatkowo, w naszym obiekcie dostępny jest internet Wi-Fi, aby zapewnić naszym gościom wygodę i łączność.

Obiekt „Podzamcze” położony jest w bliskiej odległości od wielu restauracji, pubów, barów i pizzerii, co daje naszym gościom szeroki wybór miejsc do jedzenia i relaksu. Ponadto, w okolicy znajdują się wszystkie najważniejsze zabytki Przemyśla, takie jak Ratusz, bazylika archikatedralna, muzea, Zamek Kazimierzowski i Park Miejski.

W naszym obiekcie działa również Biuro Turystyczne PTTK Przemyśl, gdzie nasi goście mogą zamówić przewodnika i wycieczki, a także zakupić pamiątki i odznaki. Zapewniamy również niestrzeżony parking dla kilku samochodów lub autokaru, aby ułatwić naszym gościom podróżowanie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i odkrycia uroku Przemyśla!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Podzamcze

location_on Adres:

ul.Waygarta 3, 37-700 Przemyśl

woj. Podkarpackie, Polska

phone 166785374

phone 166785374

insert_linkwww.przemysl.pttk.pl

Ilość miejsc: 46