Home » Domki letniskowe » Pod Świerkami od: 25zł do: 35zł

Pod Świerkami Pod Świerkami

Serdecznie zapraszamy do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego „Pod Świerkami” prowadzonego przez rodzinę Wojtasów. ORAZ DOMKU NAD HOCZEWKĄ W MIEJSCOWOŚCI HOCZEW.

W naszej ofercie zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz niezapomniane wrażenia z pobytu w naszym gospodarstwie i otaczających go okolicach. Mieszkamy w miejscowości Berezka w malowniczym terenie górskim z pięknym widokiem, nieopodal Jeziora Solińskiego.Zapraszamy osoby indywidualne – przy dużym zabudowanym grillu można zawrzeć ciekawe znajomości, rodziny, rodziny z dziećmi – one na pewno nie będą się tu nudzić oraz grupy zorganizowane. Macie Państwo możliwość wypoczynku w atmosferze wiejskiego życia, co zapewnia bezpośredni kontakt z przyrodą i zwierzętami domowymi takimi jak :owce, kozy, bydło, ptactwo domowe, króliki oraz psy. Jest możliwość spożywania produktów z naszego gospodarstwa (nabiału,warzyw,swojskiego chleba). Pobyt u nas zapewni Wam i Waszym dzieciom niezapomniane wrażenia z życia na wsi oraz wypoczynek w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze rozkoszując się pięknem naszych Bieszczadzkich krajobrazów.

Domk drewniany AS 5-8 osobowy z kominkiem wpełni wyposażoną kuchnią, łazienką.
Domek 4 osobowy z dwoma pokojami ,wpelni wyposażona kuchnia, łazienka, taras.
Domek 4-6 osobowy w miejscowości Hoczew nad rzeką hczewką , z kominkiem, tarasem ,wpełni wyposażony.

Pokoje BEREZKA 4 pokoje 2,3 osobowe z łazienkami z osobnym wejściem w domu gozpodarza z balkonami w pełni wyposażoną kuchnią.Lub możliwość wynajęcia całej góry, ilość miejsc 9-15 osób.

Pokoje HOCZEW 3 pokoje z łazienkami z balkonem w pełni wyposażoną kuchnią z osobnym wejąciem,duża altana, nad rzeką hoczewką i rzeką san, 10 m do rzeki i do lasu,brak sąsiadów cisza i spokój.Lub możliwość wynajęcia całej góry, liczba osób max 9-osób.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pod Świerkami

location_on Adres:

Berezka 45, 38-610 Polańczyk

woj. Podkarpackie, Polska

phone tel. +48 783 526 140

phone tel. +48 783 526 140

Ilość miejsc: 42