Home » Agroturystyka » Pod Jasionem od: 40zł do: 55zł

Pod Jasionem Pod Jasionem

Do dyspozycji naszych gości mamy wiele udogodnień. Oferujemy dostęp do internetu oraz telewizję w każdym pokoju. Na terenie obiektu znajduje się również miejsce, gdzie można rozpalić ognisko oraz grillować. Dodatkowo, zapewniamy parking dla naszych gości. Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji transportu, nasi pracownicy chętnie Ci w tym pomogą. Obsługujemy naszych gości w języku niemieckim, więc możesz czuć się swobodnie komunikując się z nami.

Jesteśmy również dumni z naszego członkostwa w stowarzyszeniu Slow Food. To oznacza, że dbamy o jakość i pochodzenie naszych produktów, aby zapewnić naszym gościom smaczne i zdrowe posiłki.

Jeśli planujesz jakąś specjalną okazję, posiadamy salę bankietową, która pomieści do 30 osób. Doskonale organizujemy różnego rodzaju imprezy, takie jak imprezy towarzyskie, zjazdy, imprezy rodzinne czy przyjęcia okolicznościowe. Możemy zorganizować wszystko tak, jak sobie wymarzysz.

Dla osób aktywnych mamy wiele atrakcji. Możesz spróbować swoich sił na nartach biegowych, przejść się po malowniczych szlakach turystycznych, skorzystać z naszych ścieżek rowerowych albo wybrać się na wyciągi i trasy narciarskie. Bez względu na to, jaką formę aktywności wybierzesz, na pewno będziesz miał wspaniały czas.

Serdecznie zapraszamy Cię do naszego obiektu. Gwarantujemy, że poczujesz się u nas jak w domu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pod Jasionem

location_on Adres:

Chmieleń 117, 59-623 Lubomierz

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757894019

phone 662853977

insert_linkwww.podjasionem.blogspot.com

Ilość miejsc: 13