Home » Campingi » Pod Brzozami od: 10zł do: 50zł

Pod Brzozami Pod Brzozami

W ofercie naszego pola namiotowo – kempingowego „Pod brzozami” w Ustroniu Morskim znajdują się następujące możliwości spędzania wolnego czasu:

>>> miejsca na polu namiotowym, nie wymaga ono rezerwacji ani zaliczki, można przyjeżdżać bez zapowiedzi. Do dyspozycji naszych gości pozostają nowoczesne sanitariaty z prysznicami i toaletami, a także kuchnia, pralnia, zlewy, lodówki, naczynia, sprzęt plażowy itp.

>>> miejsca na polu kempingowym na przyczepy kempingowe i kampery, nie wymagają one rezerwacji ani zaliczki, dobrze jednak zadzwonić lub napisać kilka dni przed planowanym przyjazdem, aby zorientować się w sytuacji na polu kempingowym. Na wyposażeniu naszego pola są miejsca niezbędne do normalnego funkcjonowania nowoczesnych przyczep i kamperów (zaopatrywanie w wodę i utylizacja chemii).

>>> boksy na polu kempingowym, wymagają one rezerwacji i zaliczki. Od sezonu 2012 posiadamy w ofercie boksy pod przyczepy i kampery oddzielone od reszty pola drzewami. Każdy z siedmiu boksów ma około 80 mkw (11,5 na 7 metra) oraz stałe podłączenie do wody (kran na szybkozłączkę), kanalizacji, prądu, telewizji (około 15 kanałów w cyfrowej jakości) oraz internetu (zarówno bezprzewodowo jak i kablem).

>>> miejsca w pokojach z łazienkami, wymagają one rezerwacji oraz zaliczki. W 2011 oddaliśmy do użytku pokoje wyposażone we własną łazienkę, lodówkę, tv, bezprzewodowy internet, sprzęt plażowy, podstawowe naczynia oraz czajnik. Do każdego pokoju przyporządkowane jest na stałe jedno oznaczone miejsce parkingowe oczywiscie bezpłątne.

>>> miejsca na naszym parkingu dla samochodów klientów z zewnątrz, załatwiane są one „od ręki

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pod Brzozami

location_on Adres:

ul. Targowa 1, 78-111 Ustronie Morskie

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone tel. +48 502 812 055

phone tel. +48 502 812 055

insert_linkwww.pod-brzozami.pl

Ilość miejsc: 100