Home » Domki letniskowe » Perła Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy od: 65zł do: 220zł

Perła Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Perła Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy

Ośrodek rehabilitacyjno-wczasowo-konferencyjny jest idealnym miejscem dla osób niepełnosprawnych, oferując pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami. Położony w malowniczych Borach Tucholskich, ośrodek ten posiada rozbudowaną bazę aktywnego wypoczynku. Goście mogą skorzystać z różnych atrakcji, takich jak nordic walking, kule wodne, rowery, spływy kajakowe i wiele innych. Ośrodek posiada również wykwalifikowaną kadrę animatorów eventowych, instruktorów aktywnego wypoczynku, odnowy biologicznej oraz rehabilitantów.

Dodatkowo, ośrodek jest przyjazny dla miłośników paralotni, ponieważ znajduje się zaledwie 500 metrów od startowiska. Na terenie ośrodka znajdują się trzy sale konferencyjne, wyposażone w sprzęt audio-wizualny oraz Wi-Fi. Dla dzieci dostępny jest także plac zabaw. Cały obiekt jest monitorowany, zapewniając bezpieczeństwo wszystkim gościom.

Jeśli chodzi o lokalizację, ośrodek znajduje się pod koordynatami GPS N: 53° 36′ 38″ E: 18° 16′ 4″. To doskonałe miejsce dla osób niepełnosprawnych, które chcą cieszyć się aktywnym wypoczynkiem i komfortowym pobytem w pięknym otoczeniu Borów Tucholskich.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Perła Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy

location_on Adres:

ul. Dębowa 11, 86-150 Osie

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 523339998

phone 523339998

insert_linkwww.perla.org.pl

Ilość miejsc: 160