Home » Pensjonaty » Pensjonat Żagielek od: 95zł do: 250zł

Pensjonat Żagielek Pensjonat Żagielek

Pensjonat Żagielek to urokliwe miejsce położone na skraju Puszczy Augustowskiej, tuż obok Portu Żeglugi nad rzeką Nettą. Jest to idealne miejsce dla osób podróżujących do Litwy, ponieważ znajduje się przy głównej trasie do przejść granicznych. Pensjonat oferuje również piękny ciąg spacerowy – malownicze bulwary, które prowadzą prosto nad srebrne jezioro Necko otoczone puszczą. Co więcej, w naszym pensjonacie znajduje się jeden z nielicznych w Polsce wyciągów nart wodnych, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Augustów, miasto uzdrowiskowe, położone na skraju tajemniczej i rozległej Puszczy Augustowskiej, otoczone pięcioma malowniczymi jeziorami, to idealne miejsce dla osób pragnących oderwać się od codziennego zgiełku i odpocząć na jednej z plaż. Dla tych, którzy szukają większych emocji, oferujemy możliwość spędzenia czasu aktywnie, korzystając z pierwszego w Polsce wyciągu nart wodnych lub pływając kajakiem po okolicznych rzekach.

Dla miłośników wędkarstwa nasze jeziora i rzeki stanowią prawdziwe Eldorado. Można tu znaleźć wiele dorodnych sztuk okonia, szczupaka, lina czy też króla słodkich wód – sumę. Nasz pensjonat jest również dogodnie położony w sąsiedztwie Żeglugi Augustowskiej, co daje możliwość skorzystania z wycieczek statkami białej floty. Można zwiedzić między innymi Kanał Augustowski, imponujące dzieło polskiej inżynierii wojskowej, lub popłynąć szlakiem papieskim. Od centrum miasta dzieli nas zaledwie 800 metrów. Serdecznie zapraszamy do naszego pensjonatu przez cały rok.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Żagielek

location_on Adres:

ul. 29-go Listopada 7, 16-300 Augustów

woj. Podlaskie, Polska

phone 876434984

phone 501515647

insert_linkwww.pensjonat.augustow.pl

Ilość miejsc: 18