Home » Pensjonaty » Pensjonat u Jagódki od: 25zł do: 80zł

Pensjonat u Jagódki Pensjonat u Jagódki

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do Pensjonatu „U Jagódki”, gdzie u zboczy urokliwej Polany Zgorzelisko, nieopodal Tatrzańskiego Parku Narodowego w otulinie świerkowych lasów można spędzić miło czas oraz zjeść domowe polskie specjały okraszone góralską nutką.

Dom położony jest w malowniczym, cichym i spokojnym miejscu u zboczy urokliwej Polany Zgorzelisko, pośród szelestu tatrzańskich lasów i szumu górskiego potoku zwanego Suchą Wodą.
Z okien wychodzących na północ widać wyciąg narciarski – „Stację Narciarską Małe Ciche”, natomiast patrząc na południe rozciąga się widok na Tatry.Do dolnej stacji wyciągu narciarskiego jest zaledwie 100 m zatem jest to wspaniałe miejsce dla osób lubiących jazdę na nartach.
Nie musimy nawet wsiadać w samochód wystarczy zabrać sprzęt i po chwili już cieszymy się jazdą po stoku o małym stopniu trudności i szerokiej trasie zjazdowej, co daje możliwości szusowania całym rodzinom. Pomimo bliskości wyciągu do naszych pokoi nie docierają hałasy.

Na dzień dzisiejszy do dyspozycji naszych gości oddajemy pensjonat „U Jagódki” w którym schronienie znajdzie 70 osób w 27 pokojach 2,3,4-osobowych z łazienkami własnym telewizorem i stałym dostępem do Internetu a także do 2 kuchni.

W naszym pensjonacie możecie Państwo zjeść specjały polskiej kuchni i spróbować góralskich przysmaków, proponujemy całodzienne wyżywienie z możliwością dostosowania pory obiadu i kolacji do potrzeb gości. Na naszej posesji do dyspozycji jest parking dla 40 samochodów, nowa powiększona chata regionalna z 2 grillami, stołówka, świetlica z kominkiem i tarasem, stół do ping ponga i trambambula, a latem piaskownica i huśtawki dla dzieci, a także boisko do siatkówki.

Jeśli chcą Państwo poczuć prawdziwą góralską atmosferę, ten zaciszny zakątek Podhala będzie wymarzonym dla Was miejscem na odpoczynek.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat u Jagódki

location_on Adres:

Małe Ciche 81a, 34-531 Murzasichle

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (18) 208 40 98, +48 601 688 696

phone tel. +48 (18) 208 40 98, +48 601 688 696

insert_linkwww.ujagodki.pl

Ilość miejsc: 70