Home » Pensjonaty » Pensjonat Tulipan od: 30zł do: 45zł

Pensjonat Tulipan Pensjonat Tulipan

Pensjonat Tulipan znajduje się w Kamienicy przy trasie Mszana Dolna – Zabrzeż. Położony jest w zacisznym i spokojnym miejscu, zaledwie 100 m od centrum Kamienicy. Dlatego jest on atrakcyjny zarówno dla tych, którzy pragną spokoju i bliskości przyrody, jak i dla turystów, którzy chcą zwiedzać urocze tereny Polski Południowej. W niewielkiej odległości znajdują się również słynne turystyczne miejscowości, takie jak Zakopane, Szczawnica, Niedzica i Krynica.

Pensjonat Tulipan oferuje komfortowe warunki zakwaterowania. Posiadamy 30 miejsc noclegowych w pokojach o wysokim standardzie. Nasze pokoje są wyposażone w łazienkę i aneks kuchenny lub posiadają łazienkę. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor, a na terenie obiektu znajduje się bezpieczny i oświetlony parking.

Jeśli chodzi o wyżywienie, zapraszamy naszych gości do Dworku Gorce, który znajduje się zaledwie 150 m od pensjonatu. Tam przygotowaliśmy odrębne menu z atrakcyjnymi cenami.

Gwarantujemy przystępne ceny z możliwością negocjacji. Na świadczone przez nas usługi wystawiamy faktury. Pensjonat Tulipan to doskonałe miejsce do odpoczynku o każdej porze roku.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Tulipan

location_on Adres:

Kamienica 477, 58-560 Kamienica

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 183340920

phone 501190304

insert_linkwww.tulipan-kamienica.com

Ilość miejsc: 26