Home » Pensjonaty » Pensjonat Tatralka od: 30zł do: 50zł

Pensjonat Tatralka Pensjonat Tatralka

Dom jest komfortowym obiektem położonym w malowniczej wsi Kościelisko, oddalonej od Zakopanego o 3 km. Jest to drewniany dom, w typowym góralskim stylu.

W okolicy znajdują się wyciągi narciarskie dla początkujących i zaawansowanych narciarzy, na przykład stacja narciarska Szymaszkowa (2 km) oraz Ski Witów (6 km). Ponadto, w pobliżu można znaleźć karczmy regionalne i restauracje.

Dom otoczony jest zielenią, co daje możliwość organizacji ogniska lub grilla. Naszym Gościom oferujemy przez cały rok 17 miejsc noclegowych w kameralnych pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych, z łazienkami i telewizorami. Każdy z naszych Gości ma również dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego internetu.

Usytuowanie budynku blisko szlaków turystycznych pozwala na aktywny wypoczynek, spacerowanie oraz wycieczki w góry. Dodatkowo, akceptujemy zwierzęta naszych gości. Istnieje również możliwość wyżywienia na miejscu.

Ceny są przystępne, a dzieci do lat 3 nocują bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego domu. Będzie nam miło gościć!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Tatralka

location_on Adres:

ul. Nedzy Kubińca 110, 34-511 Kościelisko

woj. Małopolskie, Polska

phone 606104359

phone 606104359

Ilość miejsc: 17