Home » Pensjonaty » Pensjonat Tadeusz od: 100zł do: 150zł

Pensjonat Tadeusz Pensjonat Tadeusz

Pensjonat Tadeusz to kompleks trzech budynków, które znajdują się na jednej posesji, zaledwie 50 metrów od wejścia na plażę.

Pensjonaty I i II oferują łącznie 22 pokoje, w tym pokoje typu studio, dla 2, 3 i 4 osób. Wszystkie pokoje są utrzymane w wysokim standardzie i posiadają prywatną łazienkę, telewizor, czajnik elektryczny oraz częściowo balkony. W obu budynkach znajduje się również przytulna sala kominkowa, gdzie goście mogą odpocząć i spędzić miłe chwile.

Trzeci budynek składa się z dwóch samodzielnych mieszkań, z oddzielnym wejściem z klatki schodowej. Na parterze znajdują się trzy pokoje, a na pierwszym piętrze dwa. Obie jednostki mieszkalne posiadają kuchnię z lodówką, przedpokój, łazienkę oraz taras. Pokoje są wyposażone w telewizor i czajnik elektryczny. Pomiędzy budynkami znajduje się również ładny ogród, gdzie goście mogą korzystać z miejsca na grilla i ognisko.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego pensjonatu i spędzenia niezapomnianego wypoczynku nad morzem.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Tadeusz

location_on Adres:

ul. Dorszowa 6, 76-153 Darłówko

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943142137

phone 601931174

Ilość miejsc: 70