Home » Pensjonaty » Pensjonat Stara Karczma od: 225zł do: 465zł

Pensjonat Stara Karczma Pensjonat Stara Karczma

Pensjonat Stara Karczma to doskonale położony obiekt w Centrum Starej Oliwy na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego pomiędzy morzem, lasem i centrum trójmiejskim. Obiekt jest wyposażony w monitorowany parking.

To mały, przytulny pensjonat o doskonałej lokalizacji, dzięki której można korzystać zarówno z walorów przyrody, takich jak morze i las, jak i z wszystkich atrakcji wielkomiejskich. Jest to doskonałe miejsce do odpoczynku, blisko natury (3 km od morza, przy ścianie lasu), zaledwie 3 km od kultowego miejsca wypoczynku – Sopotu, 7 km od przepięknego Gdańska oraz 12 km od Gdyni – stolicy żeglarstwa, jazzu i filmu polskiego.

Do Państwa dyspozycji oferujemy pokoje jedno i dwuosobowe oraz studia 1 i 2-pokojowe z aneksami kuchennymi. Pokoje są wyposażone w dwa lub jedno łóżko (możliwość dostawki), łazienki z prysznicem lub wanną, oraz telewizję satelitarną.

Studia również są wyposażone w dwa lub jedno łóżko (możliwość dostawki), kuchnie, łazienki z prysznicem lub wanną, oraz telewizję satelitarną.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Stara Karczma

location_on Adres:

ul. Stary Rynek Oliwski 7, 80-324 Gdańsk

woj. Pomorskie, Polska

phone 585525159

phone 585525159

insert_linkwww.starakarczma.com.pl

Ilość miejsc: 60