Home » Pensjonaty » Pensjonat Sichlański Dworek od: 70zł do: 90zł

Pensjonat Sichlański Dworek Pensjonat Sichlański Dworek

Zapraszamy do obiektu „Sichlański Dworek” położonego w malowniczej miejscowości Murzasichle nieopodal Zakopanego. Wysoki standard obiektu zapewni Państwu komfort zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających gości.

„Jako właściciele Sichlańskiego Dworku, włożyliśmy mnóstwo starań, by stworzyć gustownie i komfortowo urządzone wnętrza. Jesteśmy przekonani, że docenią Państwo nasze zaangażowanie i wybiorą nasz Dworek na miejsce Swojego wypoczynku. My w zamian postaramy się, by pobyt u nas był niezapomnianym wypoczynkiem.”

Tu poczujesz życia smak!

Nasz obiekt oferuje nie tylko wysoki standard, ale również wyjątkowy smak życia. Nasze gustownie i komfortowo urządzone wnętrza zapewnią Państwu niezapomniany pobyt. Jako właściciele Sichlańskiego Dworku, zależy nam na zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających gości. Włożyliśmy mnóstwo starań, aby stworzyć miejsce, które będzie idealne na relaks i wypoczynek. Jesteśmy przekonani, że docenicie Państwo nasze zaangażowanie i wybierzecie nasz Dworek na miejsce Swojego wypoczynku. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby Wasz pobyt był niezapomniany. Zapraszamy do Sichlańskiego Dworku, gdzie poczujecie smak życia!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Sichlański Dworek

location_on Adres:

ul. Sądelska 8b, 34-531 Murzasichle

woj. Małopolskie, Polska

phone 182084147

phone 607520803

insert_linkwww.sichlanski.pl

Ilość miejsc: 54