Home » Pensjonaty » Pensjonat Restauracja Monika od: 60zł do: 80zł

Pensjonat Restauracja Monika Pensjonat Restauracja Monika

Zapraszam do wypoczynku w moim pensjonacie, który znajduje się zaledwie 1,5 km od pięknej plaży w Darłowie. Możesz cieszyć się czystym, kryształowym morzem oraz szeroką i czystą plażą w Darłówku. Dodatkowo, nasze miejsce ma korzystny mikroklimat, z powietrzem nasyconym jodem, co jest korzystne dla zdrowia.

W okolicy pensjonatu znajduje się wiele atrakcji. Możesz odwiedzić park wiatrakowy w Cisowie, gdzie można podziwiać piękne wiatraki i spacerować po malowniczych ścieżkach. Jeśli interesuje Cię historia, koniecznie odwiedź Zamek Książąt Pomorskich, który pochodzi z 1352 roku. Ciekawostką jest fakt, że od 1449 roku spędził tu ostatnie 10 lat życia Eryk I, zdetronizowany król Szwecji, Danii i Norwegii.

Kolejną atrakcją jest pobyt Księżnej Anny, córki Króla Polskiego – Kazimierza Jagiellończyka, drugiej żony Księcia Bogusława X, w latach 1493-1497. To tylko niektóre z wielu fascynujących miejsc, które możesz zwiedzić w pobliżu naszego pensjonatu.

Jeśli chodzi o sam pensjonat, oferujemy 5 komfortowych apartamentów, zlokalizowanych na dwóch poziomach. Każdy apartament składa się z kuchni-jadalni, pokoju dziennego oraz sypialni dla dorosłych i dzieci. Z okien apartamentów rozciąga się piękny widok na park wiatrakowy w Cisowie, ciche zielone łąki oraz urocze ogródki działkowe.

Zapraszamy serdecznie do naszego pensjonatu, gdzie gwarantujemy relaksujący i komfortowy wypoczynek w pięknej okolicy.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Restauracja Monika

location_on Adres:

ul. Tynieckiego 43, 76-150 Darłowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943141017

phone 943141017

insert_linkwww.monika.wczasy.pl

Ilość miejsc: 36