Home » Pensjonaty » Pensjonat Ramzes od: 30zł do: 40zł

Pensjonat Ramzes Pensjonat Ramzes

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do pensjonatu RAMZES, położonego w urokliwych Kątach Rybackich. Nasz pensjonat oferuje nie tylko miłą atmosferę, ale także możliwość przyjemnego spędzenia wolnego czasu nad morzem oraz doskonały wypoczynek.

Do Państwa dyspozycji mamy różnorodne pokoje, w tym jedno-, dwu- i trzyosobowe, zarówno z łazienkami, jak i bez. Każdy pokój został starannie urządzony, aby zapewnić Państwu komfort i przytulność. Dodatkowo, dla wygody naszych gości, zapewniamy parking na terenie posesji.

Pensjonat RAMZES to również idealne miejsce dla miłośników grillowania oraz smażenia świeżo złowionych ryb. Nasz pensjonat posiada specjalnie wydzielone miejsce do grillowania oraz smażalnię, gdzie wieczorami nikt nie będzie się nudził.

Dodatkowo, po wcześniejszym uzgodnieniu, serdecznie zapraszamy Państwa do przyjazdu z własnym pupilem. Jesteśmy przyjaznym miejscem również dla czworonożnych przyjaciół.

Mamy nadzieję, że spędzony u nas czas będzie dla Państwa niezapomniany i mile wspominany. Zapraszamy serdecznie do pensjonatu RAMZES.

Z poważaniem,
Zespół pensjonatu RAMZES

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Ramzes

location_on Adres:

ul. Bursztynowa 7, 82-110 Kąty Rybackie

woj. Pomorskie, Polska

phone 552478788

phone 552478788

insert_linkwww.ramzes.microsun.pl

Ilość miejsc: 45