Home » Pensjonaty » Pensjonat Ramzes od: 25zł do: 60zł

Pensjonat Ramzes Pensjonat Ramzes

„Egipt w Ustce” – takie hasło sprzyjało otwarciu naszego nowego obiektu Pensjonatowego RAMZES. Klimat, palmy, warunki wystroju i zamieszkania, zaczerpnięte zostały z oddalonego o 5000km Egiptu. Stworzony klimat powinien uprzyjemnić Państwu czas podczas pobytu zarówno kilku jak i kilkunastodniowego.

Komfortowo wyposażone pokoje: łazienka, tv, radio, lodówka, czajnik bezprzewodowy, sejf, dostęp do internetu WI-FI powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających.

Obiekt nasz jest jednym z najlepiej wyposażonych i jednym z najbardziej komfortowych obiektów wypoczynkowych w Ustce. Na terenie obiektu znajduje się solarium, kafejka internetowa, siłownia z salą fitnes – posiadająca najnowocześniejsze urządzenia do kształtowania sylwetki (rolmasaż, bieżnia, rower leżący, wibromasaż relaksacyjny i siłowy, atlas sportowy). Na terenie znajduje się też niewielka salka szkoleniowo-wypoczynkowa wyposażona w stół do billarda, projektor, sprzęt audio. Ponadto oferujemy miejsce do grilowania, wypożyczalnię rowerów, quadów, leżaki, parawany i sprzęt wypoczynkowy.

Znajdujemy się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i plaży. Do plaży prowadzi bezpośrednia droga spacerowa obok naszego obiektu o długości ok 800m (8-10min spacerem).

Naszym gościom zapewniamy parking dla samochodów osobowych jak i autobusów bezpośrednio przy obiekcie.

Ceny w naszym obiekcie wachają się od 25-60zł w zależności od pory, sezonu i liczby osób.

Wszystkie ceny dotyczą sezonu i okresów feryjno-świątecznych. W pozostałych okresach są niższe i w zależności od długości pobytu podlegają negocjacji.

Serdecznie zapraszamy na wczasy i wypoczynek przez cały rok!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Ramzes

location_on Adres:

ul. Armii Krajowej 73, 76-270 Ustka

woj. Pomorskie, Polska

phone 598147440

phone 601896368

insert_linkustka.net

Ilość miejsc: 34