Home » Pensjonaty » Pensjonat Potok od: 20zł do: 40zł

Pensjonat Potok Pensjonat Potok

Ośrodek Bursa Potok znajduje się w malowniczej dzielnicy Sobieszów, u stóp Karkonoszy, niedaleko Jeleniej Góry. Dzięki swojemu położeniu, jest to idealne miejsce zarówno na nocleg, jak i jako punkt wypadowy do różnych form aktywności, takich jak turystyka piesza, rowerowa, wspinaczka, narciarstwo zjazdowe oraz biegowe.

Naszym gościom oferujemy nie tylko piękne otoczenie, ale również miłą i fachową obsługę oraz niezbędną pomoc podczas ich pobytu. Nasz ośrodek mieści się w starym, poniemieckim budynku, który emanuje niepowtarzalnym klimatem. Więcej informacji na temat historii budynku oraz zdjęcia można znaleźć w zakładce „historia” na naszej stronie internetowej.

Posiadamy różnego rodzaju pokoje, które mogą pomieścić do 50 osób. Oferujemy zarówno jednoosobowe, dwuosobowe, jak i trzyosobowe pokoje, a także pokoje wieloosobowe z umywalkami. Dla wygody naszych gości udostępniamy dwie świetlice, które doskonale nadają się do organizacji imprez okolicznościowych. Ponadto, mają Państwo dostęp do dobrze wyposażonej kuchni oraz zamkniętego, strzeżonego parkingu dla samochodów i autokarów, który znajduje się zaledwie 100 metrów od budynku.

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Bursa Potok!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Potok

location_on Adres:

ul. Sądowa 9, 58-570 Jelenia Góra

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757553166

phone 757556765

insert_linkbursapotok.of.pl

Ilość miejsc: 50