Home » Pensjonaty » Pensjonat Pod Zegarem od: 120zł do: 240zł

Pensjonat Pod Zegarem Pensjonat Pod Zegarem

Chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić do naszego Pensjonatu „Pod Zegarem”, położonego 2 km od Barlinka, nad samym Jeziorem Barlineckim w okolicach Puszczy Bukowej. Oferujemy 18 miejsc noclegowych w nowocześnie wyposażonych pokojach l- i 2-osobowych z łazienkami, telewizją satelitarną, telefonem. Dla rodzinnego wypoczynku przygotowaliśmy pokoje 3- i 4-osobowe oraz komfortowy apartament, wyposażone w aneks kuchenny.
Bezpośrednia, prawie wyczuwalna bliskość przyrody, przepiękne lasy pełne łownej zwierzyny, jeziora obfitujące w ryby, mnóstwo tras spacerowych i rowerowych, pozwolą Państwu wypocząć w ciszy i spokoju
z dala od wielkomiejskiego hałasu.
Nasza duma to „Lubiczówka”, willa w stylu rustykalnym, z elementami siedziby szlacheckiej. Jej nazwa pochodzi od naszego herbu rodowego, umieszczonego na frontonie. To tutaj organizujemy konferencje, szkolenia i seminaria. Umożliwia to w pełni wyposażona sala konferencyjna na 60 osób. Mniejsze grupy szukające bardziej kameralnych warunków z pewnością usatysfakcjonuje nasza sala kominkowa. Po trudach całodniowej konferencji zapraszamy na prawdziwą ucztę kulinarną, gdzie przy blasku świec i suto zastawionym stole poznaj ą Państwo smaki staropolskiej kuchni.
Ofertę szkoleniową uzupełnia program integracyjno-rekreacyjny, realizowany przez specjalistę od technik obronnych i „survivalu” majora rezerwy Arkadiusza Kupsa. Dostaniecie niezły wycisk…
Nasz Pensjonat to nie tylko komfortowe warunki zakwaterowania, ale i gwarancja wypoczynku i pełnego relaksu bez względu na porę roku … zresztą, w razie jakiegokolwiek problemu służymy Państwu pomocą.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Pod Zegarem

location_on Adres:

ul. Źródlana 1 Moczkowo, 74-320 Barlinek

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone tel. +48 (95) 746 52 28, +48 508 163 701

phone tel. +48 (95) 746 52 28, +48 508 163 701

insert_linkwww.pensjonat.chronos-poland.com

Ilość miejsc: 18