Home » Pensjonaty » Pensjonat Pod Łyską od: 20zł do: 50zł

Pensjonat Pod Łyską Pensjonat Pod Łyską

„Pensjonat pod Łyską” to idealne miejsce do wypoczynku, dzięki swojemu ustronnemu i spokojnemu położeniu wśród lasów i łąk. Można tu cieszyć się pięknymi spacerami po lesie oraz korzystać z licznych dróżek i ścieżek rowerowych. Z pensjonatu roztacza się również wspaniały widok na szczyty Beskidu Żywieckiego, a jednocześnie jest blisko do urokliwego miasta Żywiec, oddalonego o zaledwie 3,5 km.

Warto również odwiedzić Jezioro Żywieckie, które znajduje się w odległości 7 km od pensjonatu. Można podziwiać jego uroki zarówno z szczytu góry Łyski, jak i spacerując wzdłuż Rzeki Koszarawy, która jest oddalona o zaledwie 600 m.

Pensjonat oferuje komfortowe pokoje z łazienkami i WC, każdy z nich wyposażony jest w telewizor oraz posiada osobne wejście na taras. Dostęp do internetu jest również zapewniony. Dodatkowo, pensjonat posiada salę konferencyjno-bankietową na 80 osób oraz możliwość organizacji imprez okolicznościowych dla 60 osób. Na terenie obiektu znajduje się parking dla samochodów osobowych i autobusów, miejsce do grillowania oraz ognisko.

Serdecznie zapraszamy do „Pensjonatu pod Łyską”!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Pod Łyską

location_on Adres:

ul. Pod Łyską 38, 34-300 Żywiec

woj. Śląskie, Polska

phone 787707914

phone 501074861

insert_linkwww.facebook.com/pensjonatpodlyska

Ilość miejsc: