Home » Pensjonaty » Pensjonat Perła od: 30zł do: 60zł

Pensjonat Perła Pensjonat Perła

Pensjonat 'Perła’ jest urokliwym dwupiętrowym obiektem, który oferuje komfortowe zakwaterowanie dla swoich gości. Na terenie pensjonatu znajduje się przestronny parking samochodowy, idealny dla osób podróżujących własnym samochodem. Dodatkowo, dla miłośników grillowania i ogniska, pensjonat zapewnia specjalne miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Wewnątrz budynku znajdują się pokoje dwuosobowe oraz apartamenty czteroosobowe, które są doskonale wyposażone. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, telewizor oraz niewielki aneks kuchenny, który zawiera wszystkie niezbędne urządzenia i naczynia. Dodatkowo, na terenie pensjonatu znajduje się również domek campingowy z własną łazienką, idealny dla osób poszukujących nieco większej swobody.

Pensjonat Perła położony jest w spokojnej okolicy, zaledwie 150 metrów od pięknej plaży i 600 metrów od centrum Mielna. W pobliżu znajduje się wiele restauracji i punktów gastronomicznych, gdzie goście mogą skosztować lokalnych specjałów. Dodatkowo, niedaleko pensjonatu znajdują się również dyskoteki i inne atrakcje, które zapewniają rozrywkę na wieczór. Mimo bliskości głównych atrakcji Mielna, pensjonat Perła oferuje swoim gościom spokój i ciszę, dzięki swojemu unikalnemu położeniu i otaczającym go terenom zielonym. To idealne miejsce na relaksujący wypoczynek w pełni sezonu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Perła

location_on Adres:

ul. Gdańska 4, 76-032 Mielno

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943430270

phone 606651377

insert_linkwww.perla.mielno.pl

Ilość miejsc: 40